Новини

Зустріч президента ФПУ О.Мандріка з міністром спорту В.Гутцайтом

20 серпня 2021 року в Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч президента Федерації панкратіону України Олександра Мандріка та генерального секретаря федерації Анастасії Тукмачової з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом. На зустрічі також були присутні заступник міністра Матвій Бідний і директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Людмила Панченко.

Керівництво Національної федерації панкратіону України висловило подяку міністрові та всій команді Мінмолодьспорту за підтримку, адже результатом тривалої співпраці нашої організації і Міністерства молоді та спорту України членами Національної федерації панкратіону України стали вже понад 30 тисяч осіб. І кількість охочих зростає, тому що до панкратіону прикута увага багатьох як до активної складової спортивного руху міжнародної олімпійської федерації United World Wrestling (UWW).

«Сьогодні відбулася дуже продуктивна зустріч з міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом. Відчувається чітке розуміння Вадимом Марковичем, яким чином розвивається український спорт і що потрібно зробити для покращення цього розвитку. Національна федерація панкратіону України і я як її президент отримуємо підтримку на різних рівнях профільного міністерства.

Трохи відкрию завісу: Україна готується до чемпіонату світу з панкратіону. Це буде вперше для нашої країни. Попереду підготовка до події, і надихає на нашу роботу всебічна підтримка Міністерства молоді та спорту України», – розповів Олександр Мандрік.

Додамо, що упродовж всієї наради з міністром та його командою тривала динамічна та активна дискусія. Погляди на розвиток національного спорту збігалися в усіх учасників зустрічі. Як зауважив у своєму коментарі президент Федерації панкратіону України, поміж багатьох питань учасники зустрічі торкнулися проведення Чемпіонату світу з панкратіону в Україні. Але деталі стосовно цього розкриємо пізніше. Головне, що діалог з міністерством відкритий і продуктивний.

Прес-служба Федерації панкратіону України