Новини

ЗМСУ з Чернівців Анна Беженар та її спортивне життя на карантині

Анна Беженар зібрала у спорті практично все, що можна. На основному фото, як розповіла спортсменка нашій прес-службі, відображені всі її мрії та досягнення у спорті. Окрім того, у 2015 році отримала звання Заслужений майстер спорту України з панкратіону. Визнана чемпіонка з Чернівців поділилася із нами, чого найбільше їй не вистачало на карантині:

– Ви знаєте, напевно, найскладнішим було те, що ти не можеш прийти у рідний зал, відчути рідні стіни. Вимушено тренувалася самостійно. Дуже не вистачало тренера й спортивних друзів.

Що ж стосується причини, через яку розпочався карантин, то, як зізнається Анна, вона уникнула панічних настроїв. Але все через те, додала, що не дуже серйозно сприйняла світову паніка через коронавірус.

Під час карантину чернівецька панкратіастка не відпочивала. Звісно, тренувалася. Але й проводила багато часу зі своїм чотирилапим другом, німецьким боксером Дюком.

Наприкінці розмови Анна побажала усім добра і щоб біда обходила наші домівки.

Ми приєднуємося до побажань спортсменки і бажаємо всім нашим спортсменам, тренерам і всім шанувальникам спорту залишитися здоровими!

Раніше ми писали, чим живе на карантині чемпіон світу Кирило Горобець. 

Прес-служба Федерації панкратіону України