Новини

Змагальний орієнтир Кіровоградщини на ЧУ-2019 в Луцьку

У Кропивницькому провели Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з панкратіону пам’яті Максима Бендерова. На змаганнях зібралося 220 учасників з восьми регіональних осередків: це традиційно Олександрія, Новгородка, Долинська, а також п’ять клубів з Кропивницького. Як зауважив віце-президент Федерації панкратіону України, очільник Кіровоградської обласної організації Олег Вєтров, Кропивницький – це вже потужний осередок, який розвивається кожного року, і сьогодні вже представлені різні райони Кропивницького.

У підсумковому командному заліку перемогу здобули панкратіасти Долинського району. Збірна Кропивницького посіла другий рядок. Тоді як вихованці Олександрійського осередку стали третіми.

Загалом на події розіграли 60 комплектів нагород. Вперше регіональний турнір відбувся одразу на трьох майданчиках.

Зазначимо, що окрім турніру з панкратіону, одночасно проходили регіональні змагання з грепплінгу.

За словами голови Кіровоградського осередку, цей чемпіонат мав продемонструвати динаміку зростання рівня професійності спортсменів Кіровоградщини у панкратіоні й грепплінгу. 

«Сьогодні у нас потужна молода команда дорослих, підростає за ними і молодь. Зараз ми не робимо акцент на когось одного, робимо акцент на команду. Наше завдання потрапити до трійки кращих командою, а не одним бійцем. Тому що наразі близько десяти наших спортсменів є членами національної збірної. Але хотілося б, що ми загальнокомандно постійно були в призах», – наголосив Олег Вєтров.

Обласний чемпіонат став останньою репетицією до цьогорічного Чемпіонату України з панкратіону серед дітей та юнаків, який 16-19 травня проходитиме в Луцьку.

Додамо, що регіональні змагання були присвячені пам’яті спортсмена, учасника АТО Максима Бендерова, який був чемпіоном України з панкратіону. Служив у третьому полку військ спецпризначення. Загинув у зоні АТО в 2014-му році. Серед учасників були вихованці Максима Бендерова і його тренери. Цей турнір дійсно показує, що герої серед нас і вони не вмирають. 

Прес-служба Федерації панкратіону України