Новини

Володарі медалей КУ-2021 у фул

У Харкові пройшов цьогорічний Фінал Кубка України серед дорослих. Одним з розділів, в якому розіграли нагороди, став повний контакт.

Представляємо вашій увазі володарів нагород КУ-2021 у фул в чоловічому та жіночому турнірах:

ЧОЛОВІКИ

57 кг

1.      Коломієць Дмитро (Сумська обл.)

2.      Мосьпан Альберт (Сумська)

3.      Зозуля Іван (Київська), Макаров Дмитро (м. Київ)

62 кг

1.      Продан Дмитро (Київська обл.)

2.      Придибайло Дмитро (Черкаська)

3.      Пасич Іван (Волинська), Бондаренко Олексій (Волинська)

66 кг

1.      Тищенко Андрій (Київська обл.)

2.      Вакуленко Дмитро (Сумська)

3.      Сувейка Георгій (Чернівецька), Тарицану Марк (Чернівецька)

71 кг

1.      Курелару Іван (Чернівецька обл.)

2.      Суходєєв Ілля (Чернівецька)

3.      Чередніченко Данило (Сумська), Черкашин В'ячеслав  (Харківська)

77кг

1.      Литовченко Денис (Сумська обл.)

2.      Горобець Кирило (Сумська)

3.      Стрижко Олексій (м. Київ), Трохимець Роман (м. Київ)

84 кг

1.      Байрамурадов Вепамурад (Сумська обл.)

2.      Богомол В'ячеслав (Полтавська)

3.      Харченко Євгеній (Сумська), Лозовий Сергій (Харківська)

92 кг

1.      Бабич Владислав (Сумська обл.)

2.      Осипенко Владислав (м. Київ)

3.      Сухін Даніїл (Київська), Каліш Богдан (Київська)

100 кг

1.      Гнідко Богдан (м. Київ)

2.      Тимошенко Денис (м. Київ)

3.      Костюк Сергій (Кіровоградська), Бурімов Денис (Черкаська)

100+ кг

1.      Сташко Олександр (Харківська)

2.      Брухно Юрій (Київська)

3.      Жевжик Владислав (Харківська), Джуран Іван (Чернівецька)

ЖІНКИ

53 кг

1.      Беженар Анна (Чернівецька обл.)

2.      Цукерман Генрієтта (Полтавська)

3.      Пилипенко Діана (м. Київ), Скрипник Світлана (Сумська)

58 кг

1.      Лучич Флоріка (Чернівецька обл.)

2.      Мохова Тетяна (Полтавська)

3.      Григоренко Діана (м. Київ), Стахальська Марія (Кіровоградська)

64 кг

1.      Карасьова Олександра (Одеська обл.)

2.      Івашко Марина (Чернігівська)

3.      Прокопюк Валерія (Чернівецька), Кисленко Анна (Черкаська)

71 кг

1.      Волкова Ольга (Київська обл.)

2.      Де-Кен-Не Ольга (Сумська)

3.      Морщак Тетяна (Чернігівська), Баята Софія (м. Київ)

71+ кг

1.      Накопюк Аміна (Сумська обл.)

2.      Башкірова Ірина (Полтавська)

3.      Сушко Олена (Сумська), Ляпкало Владислава (м. Київ)

Раніше ми написали про призерів Кубка України 2021 в традішн.

Прес-служба Федерації панкратіону України