Новини

Трійка кращих команд на чемпіонаті Івано-Франківської області 2018

Нещодавно в Івано-Франківську розіграли нагороди першості області з панкратіону та грепплінгу. В чемпіонаті з панкратіону боротьбу вели виключно в розділі «фул». Загалом на обласний турнір заявилися 202 спортсмени, які представляли 13 місцевих клубів та гостей з Чернівців.

До речі, на змагання чернівчани завітали не лише у статусі учасників, але й потужно відпрацювали в суддівському корпусі, про що розповів голова Івано-Франківського осередку Федерації панкратіону України Владилен Лейцюсь:

«Величезна подяка суддівській бригаді з Чернівецької обласної федерації панкратіону за холодний розум та гаряче серце. Вони продемонстрували дуже високий рівень суддівства. Впевнений, спільною працею ми будемо вище й вище вдосконалювати рівень спортсменів та спорту в нашій області загалом», – вважає він.

У командному заліку першість з панкратіону виграв спортивний клуб Gbroteam. СК «Альянс» став другим. А чернівецька команда «Голден Панкратіон» замкнула трійку.

Раніше ми повідомляли, хто виграв першість Одещини.

Що ж до вітчизняної спортивної арени, то на початку грудня в Южному провели триденний марафон під назвою Чемпіонат України. А на міжнародному килимі українці завершили сезон результативним виступом у Фіналі Кубку світу 2018.

Прес-служба Федерації панкратіону України