Новини

Тетяна Гринько. Переможний тандем спорту і поліції

Чемпіонка світу 2017 з грепплінгу Тетяна Гринько з Чернівців розповіла, чи допомагає спорт роботі в поліції:

«Як у поліції, так і в спорті потрібна дисципліна, психологічна налаштованість, фізична підготовка, вольовий характер, уміння правильно реагувати на будь-яку ситуацію. Тому мені було доволі легко пройти відбір до лав патрульної поліції, тому що я вже мала певні навики для роботи в такій структурі. Робота в поліції досить не проста, інколи потрібно затримувати правопорушників за той чи інший їхній незаконний проступок, і так, звичайно, мої спортивні навички мені допомагають в роботі».

Зазначимо, що Тетяна у лавах поліції працює з 2016 року.

Нещодавно вона отримала посвідчення майстра спорту міжнародного класу, це звання вручили під час проведення фіналу Кубка України-2018 з панкратіону та грепплінгу в Чернівцях:

«Дуже довго до нього йшла. Якщо чесно, зараз трішечки не віриться, тому що вище тільки Заслужений майстер спорту. Просто ще одну сходинку зробити і в спорті досягнула все, що могла».

Тетяна зізнається, що найважче це поєднувати роботу і спорт:

«Приходжу з роботи, можу піти на тренування. Знову ж таки, якщо я сьогодні заступаю на нічну зміну, я йду спочатку на тренування, потім – на роботу. В поліції у мене є командир роти, Шевчук Валентин Григорович, який мені допомагає. Він сам спортсмен, займається футболом, і йде мені назустріч. Я йому дуже вдячна».

Прес-служба Федерації панкратіону України