Новини

Сумщина вже знає, хто представить область на ЧУ в Харкові

На початку грудня Харків прийматиме національну першість з панкратіону 2019 року. З нагоди прийдешнього головного старту України, на Сумщині провели відбіркові змагання – чемпіонат Сумської області серед чоловіків та жінок. Саме переможці цього турніру представлять регіон у Харкові.

Чемпіонами в розділі «традішн» стали Альберт Мосьпан, Олексій Новак, Дмитро Вакуленко, Олександр Костенко, Денис Литовченко, Махач Ахмедов, Віктор Щербак, Руслан Мойсеєнко, Світлана Скрипник, Вікторія Сергієнко та Анастасія Воскобойник.

У розділі «фул» звитягу здобули Андрій Шпота, Ілля Боряк, Олександр Одінцов, Альберт Мосьпан, Олексій Новак, Махач Ахмедов, Віктор Щербак і Руслан Мойсеєнко.

Як повідомили у сумському осередку Федерації панкратіону України, який виступив організатором події, змагання видалися достатньо конкурентними, незважаючи на те, що переважна кількість сумчан, які входять до складу збірної України, наразі проходять підготовку до чемпіонату світу з панкратіону, тому були вимушені пропустити цей старт.

Додамо, турнір пройшов у спорткомплексі навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

Нещодавно ми писали про відсутність травм на чемпіонаті Хмельницької області й про підсумки змагань на Черкащині.

Прес-служба Федерації панкратіону України