Новини

Суддя ЧС-2021 Ольга Гусак: «Відчувала відповідальність за кожну свою оцінку»

Важливу частину обов’язків в організації ЧС-2021 прийняла на себе ця пані. Вона є єдиною жінкою-рефері з України, яка наразі може похвалитися міжнародною суддівською категорію. Впевнені, що ви впізнали Ольгу Гусак. Пресслужба Федерації панкратіону України детально розпитала її про той важливий «фронт роботи», який випав на її долю в Харкові та напередодні ЧС:

«Попри всі мої страхи спортивне свято відбулося. І це круто!

Під час підготовки в кожного були свої задачі. Нам з головою суддівського колегії Романом Яковенком керівництво федерації поставило завдання відібрати та підготувати суддів, які будуть працювати під час проведення ЧС. Кожного кандидата розглядала з великою прискіпливістю і тільки потім подавала на затвердження.

Чи складно було працювати? Складно – ні. Відповідально – так. Ви розумієте, що кожен тренер і спортсмен готується до таких змагань з максимальною віддачею. Прораховують все: харчування, навантаження, відпочинок, а також вивчають інших суперників – і це все, щоб на старті мати найкращу форму та бути готовим перемагати. Тому відчувала відповідальність за кожну свою оцінку, за кожне своє рішення. Найвищою оцінкою злагодженої роботи є особиста подяка спортсменів, тренерів та представників міжнародних делегацій. Вважаю, що суддівський корпус, який очолив Едмар Абдулаєв (Нідерланди), достойно пройшов випробування.

Так, попри те, що я є єдиною жінкою, якій присвоєна міжнародна категорія, у цій сфері чи не єдине місце, де присутня гендерна рівність, і мене оцінюють не за статевими ознаками, а за якістю виконаної роботи. Тому я зовсім не відчуваю дискомфорту серед чоловіків, а навпаки «кайфую» від того, що роблю.

Дуже вдячна керівництву Головного управління національної поліції в Кіровоградській області та керівництву федерації панкратіону України за надану можливість прийняти участь в даному заході. Дякую вам всім за те що вірите, даєте можливість розвиватись та досягати ще більших рівнів».

Пресслужба Національної федерації панкратіону України