Новини

СК «Спарта» – переможець Фіналу Кубка Києва 2019 з панкратіону

У суботу, 9 лютого, визначилися призери цьогорічної фінальної частини Кубка Києва з панкратіону. За перемогу сперечалися більше 150 учасників зі столиці, Київщини та гості з Черкащини. У командному турнірі боротьбу вели 12 клубів.

Кубок за перше місце вибороли спортсмени СК «Спарта». Друга сходинка за командою «Восход». Третю позицію посіли представники спортклубу «Фенікс». Примітно, що саме ці команди розіграли між собою Кубок Києва з грепплінгу, який відбувся за тиждень до Кубка Києва з панкратіону.

Федерація панкратіону та грепплінгу м. Києва висловлює подяку за цінні подарунки переможцям змагань Першому віце-президенту Федерації панкратіону України, генеральному директору Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитру Стрижову.

Також очільник столичного осередку ФПУ Роман Яковенко вдячний компанії «Банкомзв’язок» за участь в організації проведення змагань, а компанії «Бердичевські соки» за корисні подарунки учасникам.

Додамо, змагання традиційно проходили у військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Фінал Кубка Києва з панкратіону був відбірковим. Попереду збори та виступ київської команди у Фіналі Кубка України, який проходитиме 6-9 березня в Черкасах.

Раніше ми писали, як провели столичну першість з панкратіону та грепплінгу серед спортсменів 10-17 років.

Прес-служба Федерації панкратіону України