Новини

Переможці та призери Фіналу КУ-2021 в традішн

З 23 по 26 березня в Харкові проходив Фінал Кубка України 2021 з панкратіону та грепплінгу серед дорослих. За підсумками турніру в розділі «традішн» визначилися переможці та призери КУ-2021 серед чоловіків та жінок.

Представляємо вашій увазі володарів цьогорічних кубкових нагород у «традішн»:

ЧОЛОВІКИ

57 кг

1.      Коломієць Дмитро (Сумська обл.)

2.      Лебеденко Єгор (Сумська)

3.      Поліщук Юрій (Сумська), Стримбу Валентин (Кіровоградська)

 

62 кг

1.      Ковтун Олександр (Чернівецька обл.)

2.      Димед Володимир (Чернівецька)

3.      Скриниця Вадим (Чернівецька), Никифорук Микола (Чернівецька)

 

66 кг

1.      Вакуленко Дмитро (Сумська обл.)

2.      Сувейка Георгій (Чернівецька)

3.      Тарицану Марк (Чернівецька), Велієв Солтан (Волинська)

 

71 кг

1.      Суходєєв Ілля (Чернівецька обл.)

2.      Курелару Іван (Чернівецька)

3.      Парфило Владислав (Сумська), Чередніченко Данило (Сумська)

 

77 кг

1.      Цюцюра Максим (м. Київ)

2.      Угриняк Назар (Чернівецька)

3.      Скидан Роман (Чернівецька), Гайдар Сергій (Луганська)

 

84 кг

1.      Баркарь Андрій (Одеська обл.)

2.      Соколов Сергій (Луганська)

3.      Кохтенко Олександр (Сумська), Байрамурадов Вепамурад (Сумська)

 

92 кг

1.      Літвінов Анатолій (Луганська обл.)

2.      Семенюк Дмитро (Луганська)

3.      Штефан Андрій (м. Київ), Чижевський Юрій (Чернівецька)

 

100 кг

1.      Гнідко Богдан (м. Київ)

2.      Тимошенко Денис (м. Київ)

3.      Тодерян Андрій (Чернівецька), Бурімов Денис (Черкаська)

 

100+ кг

1.      Стрілець Ярослав (Черкаська обл.)

2.      Джуран Іван (Чернівецька)

3.      Жевжик Владислав (Харківська), Горовий Олександр (Черкаська)

 

ЖІНКИ

 

53 кг

1.      Беженар Анна (Чернівецька обл.)

2.      Пилипенко Діана (м. Київ)

3.      Скрипник Світлана (Сумська), Феоктістова Юлія (Черкаська)

 

58 кг

1.      Лучич Флоріка (Чернівецька обл.)

2.      Григоренко Діана (м. Київ)

3.      Стахальська Марія (Кіровоградська), Синявіна Вікторія (Сумська)

 

64 кг

1.      Прокопюк Валерія (Чернівецька обл.)

2.      Карасьова Олександра (Одеська)

3.      Кисленко Анна (Черкаська), Івашко Марина (Чернігівська)

 

71 кг

1.      Де-Кен-Не Ольга (Сумська обл.)

2.      Волкова Ольга (Київська)

3.      Морщак Тетяна (Чернігівська), Котюк Анна (Івано-Франківська).

 

71+ кг

1.      Накопюк Аміна (Сумська обл.)

2.      Сушко Олена (Сумська)

3.      Башкірова Ірина (Полтавська), Ляпкало Владислава (м. Київ)

 

Прес-служба Федерації панкратіону України