Новини

Панкратіон на World Combat Games 2021

10 травня 2019 року в австралійському місті Голд-Кост на Генеральній Асамблеї Всесвітньої асоціації міжнародних спортивних федерацій (GAISF) стало відомо, коли і де відбудуться наступні World Combat Games.

На світовому спортивному зібранні вирішили довірити черговий розіграш World Combat Games столиці Казахстану Нур-Султан (раніше – Астана). Дати проведення мультиспортивного заходу – з 3 по 9 травня 2021 року. 

Зазначимо, що панкратіон увійшов до переліку бойових мистецтв, які будуть представлені на Всесвітніх іграх єдиноборств 2021.

Як пояснили вибір у GAISF, Нур-Султан обрано через пристрасть до різноманітних бойових мистецтв у Казахстані.

Трьома основними аренами Ігор стануть Палац бойових мистецтв, який планують відкрити вже влітку 2019 року, Льодовий палац Алау, а також національний велодром. Обрання цих спортивних майданчиків пов'язано з їхнім вдалим розташуванням – в безпосередній близькості один від одного.

Окрім того, під час World Combat Games буде функціонувати фестивальна платформа, на якій кожен з членів Всесвітньої асоціації міжнародних спортивних федерацій зможе представити свою дисципліну на мультиспортивних Іграх, розповів президент GAISF Рафаеле Кьюллі.

Додамо, казахстанська команда організаторів World Combat Games планує провести Фестиваль Всесвітніх ігор єдиноборств за рік до головної події. Відомо, що для проведення фестивалю залучать всі 14 регіонів країни.

Прес-служба Федерації панкратіону України