Новини

«Нетравматичний» чемпіонат Хмельниччини 2019 з панкратіону

Хмельницький прийняв першість області з панкратіону та грепплінгу. У місцевому спортивному комплексі Головного управління Національної поліції зібралися приблизно 160 спортсменів. Змагалися як юнаки, так і дівчата, у різних вікових групах.

У чемпіонаті взяли участь вихованці таких команд, як: ФСТ «Динамо», ДЮСШ «Динамо», «Новатор», «Дамаск», Грепплінг Красилів, «Ураган», спортивний клуб панкратіону м. Шепетівка.

Медалі у панкратіоні розіграли в розділі «традішн».

Організатори не виокремлювали переможців командного заліку, однак повідомили, що всі спортсмени обійшлися без травм, а учасники показали свій рівень підготовки і готовність до змагань всеукраїнського рівня. Додатково відзначається робота суддівської колегії, склад якої удосконалив свої навички на практиці.

Відзначимо, що Хмельницький обласний осередок Федерації панкратіону України організував та провів змагання на найвищому рівні.

Перед цим ми писали про правильний напрямок на першості Черкащини, а також повідомили про підсумки чемпіонату Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що в листопаді відбудеться Чемпіонат світу 2019 року з панкратіону, на якому виступить доросла і молодіжна збірна України. Останньою змагальною практикою до головного старту року став Всеукраїнський турнір Kyiv Open 2019.

Прес-служба Федерації панкратіону України