Новини

Наставник національної команди С.Чередніченко: «Такий тренувальний тиждень замінює три місяці»

Віце-президент Федерації панкратіону України, головний тренер збірної України Сергій Вікторович Чередниченко прокоментував минулий тиждень зборів у Сумах, який відвідав боєць Bellator Ярослав Амосов:

«Все вийшло спонтанно. Спонтанність полягала в тому, що подзвонив менеджер Ярослава Амосова і поцікавився, чи є можливість потренуватися тиждень у Сумах. Ми, звісно, не могли відмовити. Про цю подію дізналися хлопці. І з усіх куточків України виявили бажання з'їхатися наші чемпіони.

Корисність таких зборів оцінюю на 10 балів. Однозначно. Багато корисних моментів почерпнув навіть для себе. Хлопці відчули рівень, до якого потрібно прагнути. Ярославу Амосову сподобалися тренування: особливо колектив, ставлення до тренувань у хлопців, а також технічна підготовка спортсменів, адже на зборах були присутні і Сергій Гузєв, і Кирило Горобець. У них з Ярославом приблизно одна вагова категорія. Тому наш гість сказав, що при нагоді буде приїжджати.

Ми запропонували йому пройти збори з нашою федерацією, старт яких заплановано на 27 липня в Сумах. Він відповів, що якщо буде все нормально, то дуже постарається приїхати.

Збори видалися відмінними. Хлопці задоволені. Всі регіони-учасники сказали, що готові навіть на тиждень вириватися заради таких тренувань. Я скажу, такий тиждень, мабуть, замінює місяці три», – розповів Сергій Чередниченко.

Додамо, Ярослав Амосов – боєць, який досяг у світі єдиноборств значних висот. Його рекорд – 23 перемоги проти 0 поразок. Виступає в американській організації Bellator, яка є другим промоушеном за рейтингом після UFC.

Прес-служба Федерації панкратіону України