Новини

Наставник молодіжної збірної І. Наконечний: «Дуже задоволений тим, що в домашніх умовах здобули абсолютну перемогу на ЧС»

Про перебіг подій на Чемпіонаті світу, а також про результат молоді та кадетів на світовій першості в Харкові розлого прокоментував старший тренер молодіжної збірної, віцепрезидент Федерації панкратіону України Ігор Наконечний:

«Дуже задоволений, що вперше в Україні під егідою такої серйозної організації, як United World Wrestling, відбувся Чемпіонат світу з панкратіону. Не менш приємно, що президент Федерації панкратіону України Олександр Петрович Мандрік, генеральний секретар Федерації Анастасія Володимирівна Тукмачова разом з усім організаційним комітетом ЧС провели масштабну роботу, щоб до нас у нелегкі часи приїхали команди, а також змогли отримати міністерську підтримку і залучити спонсорів.

Радію, що ми змогли великою командою взяти участь у потужнішому Чемпіонаті світу. Два роки не проводили світові чемпіонати через пандемію. Я дуже задоволений тим, що саме в Україні, так би мовити в домашніх умовах, ми зуміли здобути абсолютну перемогу, включно зі звитягою кадетської збірної, яку очолює Заслужений тренер України Петро Ілліч Горюк з Чернівців.

Хочеться підкреслити високий організаційний рівень змагань. Ми були на турнірах різного рівня, де було по-різному. Але в Україні організація залу, підсвітки, виходів, фіналів, музичного супроводу - це все було на дуже крутому рівні. Добре відпрацював суддівський корпус. Сподобалося оформлення залу. Взагалі все було організовано, на мою думку, якнайкраще.

Велика подяка нашому президенту Олександру Петровича Мандріку.  Також хочеться відзначити, що безпосередньо на місці, у Харкові, всім займався наш Владислав Сорока, який упродовж всіх днів вирішував всі питання, долучив до організації родину, клуб. Ми спостерігали за злагодженою організаційною роботою.

Стосовно успіхів наших спортсменів, хочу сказати, що домашні стіни може й гріють, але було непросто вигравати. Приїхали серйозні професійні супротивники з різних країн. Ставати чемпіоном світу дуже нелегко. Пишаюся кадетською і юніорською збірними - як дівчатами, так і хлопцями. Супер, що ми підтримали досягнення дорослих спортсменів і теж здобули перші місця командами. Це дуже круто!

Пишаюся колективом тренерів, включно з індивідуальними, персональними тренерами, які долучалися до підготовки. Вони підтримували на місці подій. Хочеться тут виокремити нашу збірну команду, яка підтримувала один одного. До Чемпіонату світу ми готувалися спільними зусиллями.

На душі приємно, тому що як один потужний колектив, як одна команда, всі разом включилися і показали дуже серйозний результат. Далі намагатимемося продовжувати на такому ж рівні працювати.

Як тренер, назвав би недоліком зі своєї сторони недостатність міжнародних стартів нашої молоді. Через пандемію ми не дуже виїжджали і не мали можливості виїжджати на різні міжнародні старти. Але вже за тиждень після Чемпіонату світу, за підтримки Федерації панкратіону України та Міністерства спорту та молоді України, виїжджаємо в Будапешт на міжнародний турнір. Тож продовжимо перемагати!»

Пресслужба Національної федерації панкратіону України