Новини

Кубок Київської області 2021: коли всі скучили за змаганнями

Змагальний сезон 2021 року розпочали Кубком Київської області 2021 року з панкратіону та грепплінгу. До участі запрошувалися як дорослі спортсмени, так і молодші. Загалом спортивна подія в Ірпені зібрали представників таких регіонів, як: Івано-Франківського, Житомирського, Київського, Хмельницького, Чернівецького, а також з Києва, Одеси, Сум.

Варто зазначити, що велика кількість охочих, взяти участь у турнірі, дещо вразила його організаторів:

«Зізнаюся, що ми не очікували такої кількості спортсменів. Зрозуміло, що всі скучили за змаганнями. Тому, припускаю, саме це зумовило чималу кількість охочих завітати до нас. Виокремлю успіхи команд Київщини у панкратіоні, зокрема спортивного клубу «Арена», а також нового для нас клубу «Легіон». Ця команда з Ірпеня дуже добре виступила у дитячих змаганнях», – розповів голова Федерації панкратіону та грепплінгу в Київській області Артур Булигін.

Окрім зазначеного вище СК «Легіон», який серед дітей посів третє командне місце, першу сходинку в цій категорії здобули вихованці Golden Pankration, а другу – СК «Гермес». До топ-5 в дитячо-юнацькій категорії також увійшли збірна Сумської області та КОДЮСШ м. Миронівка.

В дорослих змаганнях Кубка Київської області команді місця розподілилися таким чином: «Гермес», GREKA MMA, «Рукопашний бій», Odessa MMA team, Nikko Fight Club.

На повну силу працювали минулого вікенду не лише спортсмени. Суддівський корпус Кубка Київської області 2021 відпрацював на «відмінно»:

«Високої оцінки за свою роботу отримують наші судді, на чолі з Пальошком Володимиром Івановичем. Практично без нарікань в їхню сторону за два дні», – відзначив роботу рефері Артур Булигін.

Додамо, що в Ірпені вперше провели змагання з панкратіону.

Нагадаємо, раніше ми публікували інтерв’ю з Артуром Булигіним.

Прес-служба Федерації панкратіону України