Новини

Кращі команди та володарі спеціальних трофеїв на першості Кіровоградщини 2018

В Олександрії провели Відкритий чемпіонат Кіровоградської області 2018. В обох розділах панкратіону виступили майже 200 спортсменів. Примітно, що левова частка учасників була заявлено саме до розділу «фул».

До Олександрії своїх найкращих бійців привезли п’ять клубів Кропивницького, дві команди Долинської, районні федерації панкратіону Новгородки, Долинської, Кропивницького та міський розділ Олександрії.

Кропивницький виграв командну першість чемпіонату Кіровоградщини. Другою стала команда Долинської. Господарі змагань з Олександрії посіли третій рядок підсумкового протоколу.

Окрім того, було розіграно три індивідуальних номінації, переможці яких отримали відзнаки. Так, Кубок Максима Бендерова виборов Іван Вареник. Кубок «Кращий боєць» здобув Дмитро Майстренко. А Кубок мера отримав Андрій Вечірко.

На події був присутній віце-президент Федерації панкратіону України Олег Вєтров, який відзначив видовищні поєдинки, спортивну атмосферу на події, а також той момент, що спортсмени демонстрували волю до перемоги та бійцівський характер. Не зайвою була й підтримка вболівальників, додав він.

Організатори чемпіонату, Кіровоградська обласна федерація панкратіону, висловили подяку Олександрійському відокремленому підрозділу панкратіону в особі його керівників – Костянтину Ліщенку та Юлії Янкевич –  за професійно організовану зустріч та проведення всього турніру.

Змагання проходили в різних вікових групах для подальшого формування, за підсумками регіонального чемпіонату, збірної області для участі в прийдешній національній першості, запланованій на початок грудня в м. Южне (Одещина).

Днями ми писали про те, наскільки успішним видався 13-й розіграш чемпіонату Києва, а також розповіли, чим закінчився чемпіонат серед представників силових структур Кіровоградського регіону.

Прес-служба Федерації панкратіону України