Новини

Кияни готуються до КУ-2021 та ЧУ-2021: два старти в один вікенд

27-28 лютого 2021 року столиця провела одразу кілька потужних стартів: для дорослих пройшов Фінал Кубка Києва, а для кадетів і юніорів відбувся Чемпіонат міста.

Як розповів віцепрезидент Федерації панкратіону України, президент Федерації панкратіону й грепплінгу м. Києва Роман Яковенко, столиця дуже скучила за змаганнями:

«Враховуючи, що 2020-й рік був роком застою, майже не проходили значні спортивні події, то можу стверджувати, що Київ скучив за потужними змаганнями, за потужними емоціями».

Без турнірів сумували не лише в Києві, тож задля здобуття такого важливого досвіду приїхали панкратіасти з Київської, Миколаївської, Сумської та Черкаської областей. Загалом боротьбу за нагороди вели представники 13 клубів.

У Фіналі Кубка Києва з панкратіону серед дорослих командну першість виграли спортсмени СК «Восход». Клуб Lucky Punch став другим, а Khavilov Team Freedom – третім.

Практично кожна сутичка була впертою та яскравою, зауважив Роман Яковенко. Адже на кону – місце у збірній та виступ у Фіналі Кубка України 2021:

«Спостерігали за потужною конкуренцією, тому що спортсмени виборювали місце в збірній Києва. Спортсмени, які посіли 1-3 місця, готуватимуться на зборах до Фіналу Кубка України, запланованого на кінець березня у Харкові. Тому все було гаряче, потужно і з гарною конкуренцією.

Стосовно кадетів та юніорів, то їхній найближчий старт буде у травні на Чемпіонаті України в Житомирі. Для відбору у збірну цих вікових категорій проведемо ще додатково у квітні турнір».

У цілому, проведений кубковий турнір продемонстрував, що київські бійці знаходяться у гарній фізичній формі. Однак не треба зупинятися на досягнутому, говорить очільник міської федерації Роман Яковенко, завжди потрібно покращувати себе:

«Звичайно, постійно треба вдосконалюватися. І нам є, над чим працювати. Але на сьогодні спортсмени у хорошій кондиції. Більшість чемпіонів підтвердили свій статус, перемігши у фіналах. Ми спостерігали багато яскравих поєдинків, особливо у фіналах. Боротьба за золото була захоплюючою, було приємно спостерігати за гарною технікою і конкуренцією. Впевнений, що ми гідно представимо столицю на Фіналі Кубка України в Харкові».

Нагадаємо, що першими змаганнями в цьому році став Кубок Київської області 2021.