Новини

Головний тренер збірної С.Чередніченко: «Це був виклик, який ми командно сміливо прийняли»

Враженнями від результату команди та організації ЧС-2021 в Харкові поділився втомлений і захриплий, але задоволений головний тренер збірної, віцепрезидент ФПУ Сергій Чередніченко:

«Враження виключно позитивні. Чемпіонат світу був організований на найвищому рівні. Це був виклик, який ми командно сміливо прийняли. Звісно, без підтримки профільного міністерства було б складно, тому хочу подякувати міністру Вадиму Гутцайту та всій команді Міністерства молоді та спорту України за допомогу та сприяння у реалізація такого масштабного турніру. Чималих зусиль доклали до проведення Чемпіонату світу в Україні президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрік та очільник Харківської обласної федерації панкратіону та грепплінгу Владислав Сорока. Щиро дякую за яскраве і потужне дійство.

Все відбувалося майже після дворічної перерви. Тож всі скучили за міжнародними стартами. Ми надали можливість українським спортсменам проявити себе максимально. Тим більше, що Чемпіонат проходив у рідних стінах. Тому в кожній ваговій категорії було заявлено максимальну квоту наших спортсменів: по два в кожному розділі.

Керівництвом федерації було поставлено максимальне завдання: взяти усі перші командні місця. Ми це завдання виконали. Тепер зі спокійною душею готуємось до Чемпіонату України, де відбиратимемо спортсменів до збірної наступного року.

На мій погляд, за останні п'ять років це була найкраща організація Чемпіонату світу з панкратіону. Приблизно такого рівня проходив Чемпіонат світу в Білорусі. Там теж було все на рівні, але все одно були моменти. Наприклад, щодо доїздів. Натомість у нас все було відпрацьовано – таймінг, трансфери, поселення. Навіть у дрібницях все було на найвищому рівні. Це відзначаємо не тільки ми, а й команди, які брали участь у Чемпіонаті. Спілкувався з багатьма тренерами. Всі дякували за гостинність та зазначали, що Чемпіонат пройшов на дуже високому рівні».

Пресслужба Національної федерації панкратіону України