Новини

Головний суддя ЧС-2021 Е. Абдулаєв: «Це був найкращий Чемпіонат світу з панкратіону з 2013 року»

З головним суддею ЧС-2021 наша пресслужба зв’язалася ще до того, як він дістався додому. Спілкувалися з паном Едмаром Абдулаєвим з Нідерландів по дорозі в потязі після приземлення вдома. Він був втомлений, але погодився дати хоч і невеликий коментар, але з прекрасним відгуком:

«В мене залишилися дуже гарні враження, від Чемпіонату світу з панкратіону в Харкові. Захід був організований на найвищому рівні та дуже професійно. Вважаю, це найкращий Чемпіонат світу з панкратіону з 2013 року.

Сподобався спортивний комплекс, де проходили змагання. Гарними були готелі, продуманий трансфер між готелями, організовано все в спорткомплексі та аеропорті.

Наголошу, що організація Чемпіонату світу була на найвищому рівні. Також відзначу роботу волонтерів та охорони. Плідно співпрацювали представники United World Wrestling, суддівський корпус та місцева федерація. Багато моментів були швидко вирішені на місці. Ви вмієте дуже професійно організовувати великі спортивні заходи!!!»

ENGLISH VERSION OF MR. EDMAR ABDULAEV’S COMMENTARY

Our press officer has contacted the chief judge of the 2021 World Pankration Championships before he got home. We've been talking with Mr. Edmar Abdulaev from the Netherlands on the way by train after his landing at home. Mr. Edmar was tired, but agreed to give us a comment:

I have very good impressions. This world event was organized on very high level and very professional! The best World Championship in Pankration since 2013.

A sport Hal was very good, the hotels were good and transfer between hotels, sport Hal and airport were well arranged.

The organisation of WC was on high level, enough and good working volunteers and security. Good cooperation between UWW staff, referees and local organisation, many things were very quick arranged by local staff/volunteers.

You are able to organize big sport events in a very professional manner!!!

Пресслужба Національної федерації панкратіону України