Новини

Генсекретар ФПУ Анастасія Тукмачова – лауреат премії «Золотий Мангуст-2018»

Минулими вихідними в Одесі відбулася десята премія «Золотий Мангуст», яка щорічно відзначає спортсменів, меценатів, функціонерів, тренерів та інших, дотичних до розвитку спорту, особистостей.

Серед цьогорічних лауреатів була генеральний секретар двох національних федерацій – панкратіону та грепплінгу – Анастасія Тукмачова. Для неї, як зізналася Анастасія Володимирівна в коментарі прес-службі Федерації панкратіону України, ця відзнака стала дуже неочікуваною:

«Я насправді не знала про це, незважаючи на те, що і засновники премії, і організатори заходу практично керівництво однієї і другої національних федерацій. Це все було великим-великим сюрпризом. І я, чесно кажучи, дізналася про це безпосередньо на місці, на червоній доріжці. Тому що у лауреатів стали брати інтерв'ю представники преси, які мали перелік переможців.

Це висока оцінка моєї роботи. Я дуже вдячна. У будь-якому випадку, ми розуміємо, що це заслуга не лише моя. Злагоджена беззмінна команда Федерації панкратіону України працює вже 15 років. Ми з півслова розуміємо, хто що робить, так би мовити, хто яку скрипку грає в нашому оркестрі під керівництвом досвідчених диригентів (сміється). Тому я вважаю, що це більшою мірою не стільки оцінка моєї роботи в спортивних організаціях, як командної».

Додамо, що цьогорічна відзнака відрізняється від попередніх і була ексклюзивно створена ювелірним домом KIMBERLI.

Прес-служба Федерації панкратіону України