Новини

Фул-контакт на KROPYVNYTSKYI OPEN-2020

5 грудня в Кропивницькому пройшов турнір KROPYVNYTSKYI OPEN-2020. Незважаючи на непростий рік, місцеві функціонери вирішили продовжити минулорічну традицію: провести змагання і в цьому році.

На події зібралися понад 120 бійців, які представили такі клуби та міста: з Кривого Рогу – «Барс» і «Ягуар», з Луцька – «Воїн», з Кропивницького – PRIDE, «Сталь», Tiger, Temmas Fight Crew, з Долинської – «Легіон», з Онуфрієвки – СК Lutador.

Взагалі-то, KROPYVNYTSKYI OPEN – це змагання з грепплінгу. Але в цьому році організатори вирішили додатково провести турнір у розділі панкратіону – фулі. Це пов’язано із чималим інтересом напередодні спортивного заходу:

«Так, від початку це був турнір з грепплінгу. Але у телефонному режимі завчасно почали надходити заявки від охочих позмагатися у фулі. Тому ми підготували окреме положення для цього розділу панкратіону. Коли ми розіслали запрошення на турнір з грепплінгу в Кропивницькому, багато учасників зголосилися випробувати свої сили у фулі. Ми, так би мовити, пішли назустріч попиту. Зазначу, що у фул було заявлено чимало нових облич. Тобто фіксуємо високу зацікавленість у повному контакті в панкратіоні», –  розповів один з організаторів та суддя події Олександр Коренков.

У фулі взяли участь близько 50 осіб. Додамо, що змагання у повному контакті панкратіону проходили виключно серед учасників віком 18 років і старші.

Віцепрезидент Федерації панкратіону України, президент федерації панкратіону та грепплінгу у Кіровоградській області Олег Вєтров особисто відвідав змагання. Він високо оцінив рівень змагань і висловив подяку президенту Кропивницької міської федерації панкратіону і грепплінгу Тіграну Хачатряну та президенту Долинськоі федерації панкратіону і грепплінгу Максиму Собко за допомогу в проведенні Kropyvnytskyi Open і відповідальну позицію щодо розвитку дитячого спорту в області.

Прес-служба Федерації панкратіону України