Новини

Чим живе на карантині чемпіон світу Кирило Горобець

Карантин – гарна можливість для журналістів «зловити» спортивних героїв країни і поцікавитися, як у них справи. У період, коли нема поспіху, ми змогли поспілкуватися з чемпіоном світу і Європи з панкратіону Кирилом Горобцем. Заслужений майстер спорту України з Сум запевнив нас, що паніки через COVID-19 не відчуває:

– Ніякого страху немає, щороку трапляються спалахи різних вірусів по всьому світу, і вмирає велика кількість населення. Не потрібно боятися, просто варто дотримуватися запобіжних заходів, зміцнювати імунітет, займатися фізкультурою.

Також Кирило впевнений, що карантин – не причина в чомусь себе обмежувати, а швидше навпаки:

– Ні в чому собі не відмовив, навпаки. Відмовив собі тільки в розвагах, наприклад кіно, кафе, але це все легко замінити і без цього можна жити. У свою чергу, став більше займатися тим, на що не вистачало раніше часу. Почав займатися йогою і трохи медитацією, читаю книги, більше тренуюся на природі, допомагаю батькам по будівництву дачі. Якщо брати тренування, то зараз працюємо над слабкими місцями і над тим, що до цього упускали.

Але все ж, визнав у розмові чемпіон світу 2019 року, є моменти, за якими сумуєш:

– Бракує зборів, хочеться змінити обстановку і потрапити в хороший тренувальний «котел». Хотілося б в Таїланд на збори.

Безумовно, карантин дав час на роздуми. І ось яким висновком поділився наш чемпіон:

– Усвідомив, що потрібно цінувати те, що маєш. Карантин дав можливість переосмислити цінності і зрозуміти, що потрібно цінувати час, можливості, людей.

Прес-служба Федерації панкратіону України