Новини

Чернівці тріумфують на ЧУ-2019 серед юнаків та дітей

У Луцьку завершився цьогорічний розіграш Чемпіонату України серед юнаків, молодших юнаків і дітей. Понад 500 юних спортсменів з 16 регіонів України з’їхалися до центра Волині на видовищні змагання з панкратіону та грепплінгу.

Представники Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей і міста Києва боролися у трьох вікових категоріях: 14-15, 12-13 та 8-9 років.

Ті регіони, які не змогли долучитися до чемпіонату в Луцьку, не мали достатньої кількості спортсменів зазначеного віку, пояснив місцевим ЗМІ президент Національної федерації панкратіону України Олександр Мандрік.

Він також зауважив, що першість країни в Луцьку є кваліфікаційною та відбірковою. Саме за підсумками цих змагань буде сформована збірна України у вказаних вікових групах:

«Вже восени ми братимемо участь у чемпіонатах світу з грепплінгу в Баку (Азербайджан) і з панкратіону в Римі (Італія). Тобто спортсмени будуть відібрані, сформовані в збірну, долучені до навчально-тренувального збору й далі відправлені на міжнародні змагання», – розповів Олександр Мандрік.

На Чемпіонаті України з панкратіону нагороди розігрувалися в розділі «традішн». У командно-регіональному заліку звитягу виборола Чернівецька область. Сумщина фінішувала другою. А Кіровоградська область замкнула трійку найрезультативніших команд.

Нагадаємо, що Луцьк вперше приймав першість країни. За словами очільника ФПУ, чемпіонат проходив саме в Луцьку, тому що Волинська область нещодавно увійшла як постійний член до національної федерації з цих видів спорту й зайняла активну позиції щодо їхнього розвитку.

«Це найвищий рівень національних змагань – чемпіонат України. Луцьку було доручено провести його на відповідному рівні, і місцева федерація зробила все для того, щоб ці змагання дійсно відбулися на найвищому рівні… Три дні – три килими. Усі поєдинки яскраві, жорсткі та видовищні», – наголосив президент Національної федерації панкратіону України.

Прес-служба Федерації панкратіону України