Новини

Чемпіонат Кіровоградщини 2018: у форматі зростання до кращого

Минулого уїк-енду відбувся обласний чемпіонат Кіровоградщини 2018 року з панкратіону і грепплінгу в різних вікових групах – серед дорослих й дітей (від 8 до 11 років).

Загалом у події взяли участь приблизно 100 спортсменів. Примітно, що більшу частину учасників склали юні бійці.

У командному заліку перемогу здобули представники м. Кропивницький. Другу підсумкову сходинку посіла збірна Долинського району. Трійку найрезультативніших команд замкнула Олександрія.

Враженнями від події поділився голова Кіровоградського осередку Федерації панкратіону України Олег Вєтров:

«Важливо, що відпрацювали без травм. Це каже про те, що рівень суддівства був високий. Підкреслю, що на чолі із суддею національної категорії Ольгою Усик у нас все нормально із суддівством. Майстерність дітей, однозначно, підвищилася. Тренерський склад розуміє всю відповідальність, яка лягає на їхні плечі. Працюємо, так би мовити, у штатному форматі зростання до кращого», – розповів пан Вєтров.

За підсумками регіонального турніру відбиратимуться кращі до збірної Кіровоградщини, яка представлятиме область на двох найближчих національних змаганнях: 13-14 квітня у Тернополі на Чемпіонаті України серед дорослих та 17-20 травня у Чернівцях на Чемпіонаті України серед дітей.

Прес-служба Федерації панкратіону України