Новини

Чемпіонат Києва 2019: з прицілом на Харків і розширеними можливостями

Нещодавно у столиці провели першість міста з панкратіону. Ці змагання були відбірковими:

«Ми робили відбір на Чемпіонат України у Харкові, який проходитиме 5-8 грудня. На меті було формування столичної збірної на цей турнір», – розповів голова комітету з панкратіону, старший тренер збірної Федерації панкратіону та грепплінгу міста Києва Олексій Олійник.

Змагання серед чоловіків та жінок проходили в розділі фул-контакт. За підсумками турніру визначилися переможці та призери.

У чоловічому турнірі чемпіонами стали: до 57 кг – Дмитро Макаров; до 62 кг – Роман Литвиненко; до 66 кг – Дмитро Єпішкін; до 71 кг – Максим Цюцюра; до 77 кг – Олексій Стрижко; до 84 кг – Дмитро Костовецький; до 92 кг – Джангір Насібов, понад 100 кг –  Ігнат Телегін.

В жіночій половині 58 кг виграла Галина Михайлюк, а 64 кг – Марина Демчик.

Як відзначив голова комітету з панкратіону київського осередку ФПУ Олексій Олійник, чемпіонат запам’ятається запеклою боротьбою в кожній категорії, хоча участь у змаганнях брали не всі найсильніші панкратіасти міста:

«Турнір пройшов на досить високому рівні. Було багато бійців досить непоганого рівня. У кожній ваговій категорії були майстри спорту і кандидати у майстри спорту. Варто зауважити, що на Чемпіонаті Києва не брали участь збірники, які готувалися до Чемпіонату світу в Римі. Але вони також потрапляють у заявку Києва у Харків».

Загалом участь у Чемпіонаті Києва 2019 року взяли представники таких клубів і наставників: БК «Фенікс» (В.Ващенко, В.Крохмалюк), КДЮСШ «Восход» (О.Олійник, А.Буланий), Sparta-box (С.Бобир), команда «Спортивна нація» (М.Музиченко), Спарта-панкратіон (О.Мхитарян).

Примітно, що в цьому році вперше Чемпіонат Києва було розділено на дві події – окремо з панкратіону, окремо з грепплінгу:

«Розділення чемпіонатів дозволить чоловікам і жінкам обирати між панкратіоном і греплінгом. Одного уїк-енду вони можуть поборотися на змаганнях з панкратіону, а на наступному спробувати себе у греплінгу. Тобто вони отримують два шанси на потрапляння до збірної Києва», – пояснив Олексій Олійник.

Раніше ми повідомляли, хто представить Сумщину на національних змаганнях у Харкові.

Прес-служба Федерації панкратіону України