Новини

13-й чемпіонат Києва – потужніше, аніж в попередні роки

Упродовж двох днів – 10 і 11 листопада – в столиці визначали кращих на Чемпіонаті Києва серед дорослих з панкратіону та грепплінгу, а також провели Відкритий турнір серед дітей (10-11/12-13 років), юнаків та старших юнаків (14-15/16-17 років).

Дорослу першість столиці проводили задля формування майбутньої збірної міста, щоб якомога якісніше виступити на прийдешньому чемпіонаті України.

Зауважимо, що національна першість з панкратіону та грепплінгу запланована на період з 6 по 9 грудня і прийматиме її м. Южне (Одещина).

Аби справити враження на тренерський штаб, приїхали понад 300 учасників, які представляли 13 клубів з Києва, Київщини, Черкащини, Житомирщини, Одещини. Примітно, що в 2018 році провели 13-й розіграш столичної першості. Тому, як розповів голова Федерації панкратіону та грепплінгу міста Києва Роман Яковенко, «нещасливий» номер 13 прикрасив Кубки та медалі цьогорічного чемпіонату.

Для кого ж «13» стала щасливим числом?! Для КДЮСШ «Восход», яка виграла командний залік з фулу. Для «Спарти», цей спортклуб виборов Кубок за друге місце. Та БК «Фенікс» може похвалитися вдалим виступом на 13-му чемпіонаті Києва, адже завдяки зусиллям своїх вихованців замкнув трійку найсильніших команд цієї події.

На відміну від дорослого турніру, де нагороди розігрувалися тільки у фул та No Gi, молодші вікові категорії сперечалися за медалі в традішн (легкий контакт панкратіону) і також в No Gi. Однак результати дітей не враховувалися в командний залік дорослих.

За підсумками побаченого на змаганнях, у Федерації панкратіону та грепплінгу м. Києва констатують підвищену увагу до повноконтактних єдиноборств, зокрема до панкратіону та грепплінгу. Про це говорив Роман Яковенко, у спілкуванні з прес-службою Федерації панкратіону та грепплінгу м. Києва. Про це обмовився й голова комітету панкратіону м. Києва, член комітету з професійного напрямку ФПУ Олексій Олійник, в якого ми взяли коментар після завершення турніру:

«Учасників в турнірі з панкратіону було більше, ніж в минулому році. Найпопулярнішими видами були фул і грепплінг (на даному турнірі був представлений тільки розділ No Gi – примітка прес-служби ФПУ). Ми можемо констатувати, що фул – один з найпопулярніших видів в Києві. Тому що в столиці зараз повним ходом розвиваються повноконтактні види єдиноборств, серед яких і панкратіон. Тому поєдинки у фул завжди виходять напруженими, хлопці хочуть потрапити в збірну Києва, щоб поїхати на чемпіонат України і далі на міжнародні старти».

Він додав, що загалом Чемпіонат Києва відбувся на високому організаційному рівні та був цікавим для вболівальників, адже вони могли спостерігати за технічно красивими протистояннями. Додамо, що, за інформацією Федерації панкратіону та грепплінгу м. Києва, глядачів на чемпіонаті зібралося більше, аніж в попередні роки.

А ми лише нагадаємо, що Київ став переможцем цьогорічного Кубку України в розділі фул, посунувши такі провідні команди, як Чернівці та Суми.

Прес-служба Федерації панкратіону України