Новини

У Харкові пройшов цьогорічний Фінал Кубка України серед дорослих. Одним з розділів, в якому розіграли нагороди, став повний контакт.

Представляємо вашій увазі володарів нагород КУ-2021 у фул в чоловічому та жіночому турнірах:

З 23 по 26 березня в Харкові проходив Фінал Кубка України 2021 з панкратіону та грепплінгу серед дорослих. За підсумками турніру в розділі «традішн» визначилися переможці та призери КУ-2021 серед чоловіків та жінок.

Представляємо вашій увазі володарів цьогорічних кубкових нагород у «традішн»:

20 березня у Фастові відбувся Чемпіонат Київської області 2021 з панкратіону.

Регіональний осередок Федерації панкратіону України представив командні результати змагання.

27-28 лютого 2021 року столиця провела одразу кілька потужних стартів: для дорослих пройшов Фінал Кубка Києва, а для кадетів і юніорів відбувся Чемпіонат міста.

Як розповів віцепрезидент Федерації панкратіону України, президент Федерації панкратіону й грепплінгу м. Києва Роман Яковенко, столиця дуже скучила за змаганнями:

Змагальний сезон 2021 року розпочали Кубком Київської області 2021 року з панкратіону та грепплінгу. До участі запрошувалися як дорослі спортсмени, так і молодші. Загалом спортивна подія в Ірпені зібрали представників таких регіонів, як: Івано-Франківського, Житомирського, Київського, Хмельницького, Чернівецького, а також з Києва, Одеси, Сум.

Сторінка 1 із 50