Новини

Вже не в окупації, але й не в повній безпеці. Такою є сьогоднішня дійсність у Сумах та області.

- Дякуючи Богові, Суми сьогодні не знаходяться в окупації, як було декілька тижнів тому. Потихеньку життя налагоджується. Але, мабуть, як і всі містяни, я живу одним днем. Тому що реально ніхто не розуміє, що буде завтра: чи прокинемося ми під мирним небом, чи знову нас будуть бомбити, намагатися проривати кордони, - розповідає віцепрезидент Національної федерації панкратіону України, головний тренер збірної Сергій Чередніченко.

Очільник обласної федерації панкратіону, засновник і керівник дитячого спортивного клубу "Рукопашний бій" в місті Чернігів Сергій Петрікей як свідомий громадянин не покинув рідне місто у найскрутніший час. На період облоги і після неї він залишається волонтером, який допомагає іншим і ділом, і словом.

Федерація панкратіону України звернулася до Ненада Лаловича, президента Обʼєднаного світу боротьби (United World Wrestling), з такими вимогами:

3-4 грудня 2021 року Полтава вперше зустрічала спортсменів на Відкритому Чемпіонаті Полтавської області з панкратіону, присвяченому Дню Збройних сил України.

За підсумками турніру місця в командному заліку посіли такі команди:

Післямова президента Федерації панкратіону України Олександра Мандріка з нагоди закінчення Чемпіонату світу 2021 року:

«Ми це зробили!

У Харкові закінчився Чемпіонат світу з панкратіону. Такого заходу не було у світі майже два роки.

Сторінка 1 із 54