Новини

20 серпня 2021 року в Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч президента Федерації панкратіону України Олександра Мандріка та генерального секретаря федерації Анастасії Тукмачової з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом. На зустрічі також були присутні заступник міністра Матвій Бідний і директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Людмила Панченко.

Нещодавно президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрік завітав з робочим візитом до Федерації панкратіону в Чернівецькій області і поспілкувався з її керівництвом. Упродовж багатьох років обласне представництво ФПУ в Чернівцях очолює Ігор Юрійович Наконечний. Тож саме його ми попросили розповісти про історію розвитку Федерації панкратіону на Буковині в рамках нашої серії матеріалів про регіональні осередки Національної федерації панкратіону України.

Продовжуємо презентацію наших обласних осередків і представляємо роботу Волинської обласної федерації панкратіону та грепплінгу, яка офіційно розпочала функціонувати досить нещодавно – у 2016 році. Від початку і дотепер місцеву організацію очолює Михайло Савчук, який радо розповів нам про те, чим живе та про що мріє Волинська обласна федерація панкратіону та грепплінгу.

У Харкові пройшов цьогорічний Фінал Кубка України серед дорослих. Одним з розділів, в якому розіграли нагороди, став повний контакт.

Представляємо вашій увазі володарів нагород КУ-2021 у фул в чоловічому та жіночому турнірах:

З 23 по 26 березня в Харкові проходив Фінал Кубка України 2021 з панкратіону та грепплінгу серед дорослих. За підсумками турніру в розділі «традішн» визначилися переможці та призери КУ-2021 серед чоловіків та жінок.

Представляємо вашій увазі володарів цьогорічних кубкових нагород у «традішн»:

Сторінка 1 із 51