Новини

Збірна Долинської перемогла на Чемпіонаті Кіровоградщини 2018 з грепплінгу

Вдруге у Кропивницькому відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з грепплінгу. На змагання приїхали понад 150 учасників, які представляли дев’ять клубів з Кропивницького, Олександрії, Долинської, Новгородки та Знам’янки. Примітно, що чисельність учасників цьогоріч набагато більша, ніж торік, про що повідомили організатори турніру.

Змагання проходили у двох видах грепплінгу – ноу-гі (боротьба без кімоно) та гі (боротьба в кімоно). А серед учасників були як юнаки, так дівчата.

Кращою командою чемпіонату стали гості з Долинської. На другому місці – Кропивницький. Треті – спортсмени з Олександрії.

Як розповів голова обласного осередку ФПУ Олег Вєтров, за останній рік з’явилося більше п’яти молодих тренерів, які перейшли зі статусу спортсменів до статусу тренерів. Вони набрали собі молоду команду.

 «На Кіровоградщині акцент робимо на молодь віком 8 - 15 років. Саме цей сегмент ми займаємо в Україні найпотужніше. Щоб розвивати потужно вид спорту, його потрібно взяти з малого і довести до великого. Тоді будуть результати», – підкреслив він.

Додамо, головною суддею змагань була суддя національної категорії Ольга Гусак.

Нагадаємо, що в березні провели обласний чемпіонат Кіровоградщини 2018 року з панкратіону і грепплінгу в наймолодших категоріях.

Прес-служба Федерації панкратіону України