Новини

Яким він був, Відкритий чемпіонат Черкащини з панкратіону?

Минулими вихідними Черкаси приймали обласний чемпіонат з панкратіону серед дітей, юнаків, молоді та дорослих. Участь у відкритій регіональній першості взяли близько 200 спортсменів. Приїхали й гості на турнір – дві команди, які представили місто Кропивницький та Кіровоградську область.

У порівнянні з торішнім проведенням змагань, в цьому році учасників значно побільшало, розповів у своєму коментарі прес-службі Федерації панкратіону України голова Черкаського осередку В’ячеслав Василенко. Що ж до організації всього турніру, то він залишився дуже задоволеним:

«Я кайфанул», – посміхаючись резюмував свої враження голова Черкаської федерації з панкратіону.

Якщо до організації чемпіонату В’ячеслав Василенко не мав жодних зауважень, то щодо рівня суддівства – немає меж для вдосконалення. Саме в цьому компоненті, підкреслив він, потрібно набиратися досвіду, зокрема на суддівських семінарах, над чим наразі і працюють.

Однією з головних задач проведення регіональних змагань є відбір найсильніших представників у різних вікових групах – від дітей до дорослих – на національну першість. У нашій розмові пан Василенко висловив окрему подяку клубам «Grizli» та «Ахілес» за активну підготовку дітей в регіоні.

«Вихованці саме цих двох клубів найчастіше потрапляють на Чемпіонат України», – зазначив він.

Додамо, змагання відбувалися у спорткомплексі обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради

Прес-служба Федерації панкратіону України