Новини

Всеукраїнські ігри єдиноборств: змагання року з успіхом пройшли на Київщині

До дня Святого Миколая за ініціативи Спортивного комітету України, державної служби молоді та спорту України та за підтримки Київської обласної державної адміністрації у Броварах відбулася спортивна подія року: Всеукраїнські ігри єдиноборств, справжній подарунок усім поціновувачам бойових мистецтв, спортсменам, і просто небайдужим до українського спорту.
Льодова арена ТРЦ «Термінал», де було встановлено 4 майданчики (ринг, поміст, татамі, дахьо), прийняла 128 найкращих бійців країни, які змагалися у восьми видах спорту: ушу, джиу-джитсу, сумо, кікбоксингу, самбо, панкратіоні, таїландському боксі Муей-Тай і боротьбі на поясах Алиш. Усі ці види спорту входять до програми Всесвітніх Ігор та Всесвітніх ігор з єдиноборств. Вони визнані Міжнародним олімпійським комітетом і є реальними кандидатами на включення до програми Олімпіад, що свідчить про їх високу популярність у світі. Практично у кожному з цих єдиноборств і бойових мистецтв Україна – на провідних позиціях на міжнародній арені. Завдяки важкій праці спортсменів, тренерів, лікарів, організаторів про нашу країну не перестають говорити, нас знають і на нас починають рівнятися.
Крім того, пройшли демонстраційні покази бразильського бойового мистецтво капоейро, японського мистецтва фехтування на мечах кендо, виступи танцювальних і музичних колективів.
Учасники змагань в один голос говорили про важливість Ukrainian Combat Games для популяризації спорту в Україну, про високий рівень конкуренції і гарну організацію. Тож слова почесних гостей під час офіційного відкриття турніру про успішне майбутнє і перспективи розширення цього фестивалю спорту мають під собою реальне і міцне підґрунтя. Що говорити, якщо упродовж цілого дня змагань трибуни практично весь час були заповнені глядачами-уболівальниками.
Панкратіон був представлений на Іграх розділами агон (вагова категорія до 80 кг) та комбат грапплінг (до 70 кг). За підсумками запеклих і безкомпромісних двобоїв чемпіоном Всеукраїнських ігор єдиноборств у розділі агон став Сергій Ковальов (Сумська область). Срібна медаль у Максима Путрі (Сумська область), бронзові нагороди вибороли ще один представник Сумщини Дмитро Ємець та Андрій Кульчак із Чернівецької області.
У турнірі з комбат грапплінгу чемпіоном став Андрій Рєзник (Сумська обл.), який у фіналі переміг Максима Пашкова з Хмельниччини. Бронзовими медалями нагороджені Алан Джиоєв та Іван Ткачик (Чернівецька обл.).
Андрій Рєзник, чемпіон перших Всеукраїнських ігор єдиноборств у розділі панкратіону комбат грапплінг: «Найскладнішим був поєдинок у фіналі. Довго його чекали, цілий день нічого не їли. Може, десь трохи перехвилювалися, перегоріли. Результат говорить, напевне, сам за себе – тому, можу сказати, що роботою своєю упродовж турнірну задоволений. Сам фестиваль, змагання дуже хороші, думаю, частіше треба проводити. Було багато сильних спортсменів, цікавих поєдинків».
Дмитро Ємець, бронзовий призер Всеукраїнських ігор єдиноборств з панкратіону у розділі агон: «Як на мене, ідея проведення цих Ігор – дуже класна і перспективна, у плані розвитку усіх видів спорту, що були тут представлені. Це розвиток єдиноборств, популяризація видів, пропаганда здорового способу життя. Взагалі все дуже сподобалося, на високому рівні пройшли змагання (і суддівство, і організація, і майстерність учасників), зараз дуже багато позитивних емоцій. Особисто я посів третє місце – можливо, десь трохи не допрацював. Але в майбутнього прагну тільки найвищих місць, і заради такого результату активно працюватиму».
Трохи згодом очікуйте на нашому сайті фото і відео з перших Всеукраїнських ігор єдиноборств. Результати змагань в усіх видах програми, коментарі чемпіонів можна буде знайти на сайті Спортивного комітету України.