Новини

Всесвітні ігри з єдиноборств

news-8П'ять медалей взяли українські панкратіасти на Всесвітніх іграх з єдиноборств. Олександр Висоцький став чемпіоном, Михайло Ласюченко – срібним призером, а Василь Новіков, Сергій Гузєв і Сергій Сергієнко – бронзовими. Вітаємо усіх із класним виступом і медалями!

Всесвітні ігри з єдиноборствВсесвітні ігри з єдиноборств

До фіналу вагової категорії до 70 кг в розділі панкратіон (боротьба і кулачний бій) пробилися одразу два українці – Олександр Висоцький і Михайло Ласюченко, які в очній дуелі мали визначити володаря золота. Обидва спортсмени були налаштовані на перемогу, але килим показав, що цього дня сильнішим був Олександр Висоцький, який переміг з рахунком 6:2. Третім у цій вазі став казахстанець Жумагельді Жетписбаєв.

Ще двоє українців виступили у втішних фіналах за бронзу – Василь Новіков (до 80 кг) подужав японця Сотаро Ямадо. Перше місце тут здобув росіянин Андрій Корєшков, друге в американця Джонатана Фрейдленда. Сергій Гузєв (до 90 кг) просто розгромив представника Казахстану Нурбека Карабалаєва – 9:2. Золото у цій категорії виборов Маїндур Магомедов з Росії, а срібло – Євген Алянцевич.

Олександр Мандрік вважає результати українців цілком успішними: «Почнемо з того, що розділ панкратіону граплінг офіційно в Україні стартував тільки у лютому цього року. Що змогли підготувати із того часу – показуємо зараз на Всесвітніх іграх. Вікторія Синявіна – молода ще, але наполеглива дівчина. Їй не пощастило із підгрупою, з жеребкуванням. Її суперницями були чинна чемпіонка світу із Канади Шейла Бьорд і віце-чемпіонка світу зі США Тара Роза. Вона гідно провела ці бої попри те, що не має такого великого досвіду. Заключний свій поєдинок Віка виграла в італійки достроково, больовим прийомом, і показала, що вона майстер.

Ще один наш молодий боєць Дмитро Білошапка теж змагався із суперниками з багаторічним досвідом, чемпіонами Європи, призерами світу. Тим не менше, у боротьбі за 7-ме місце він довів, що теж уміє перемагати, коли больовим прийомом на руку здолав борця із Японії. Це говорить про те, що школа граплінгу у нас нині проходить етап становлення, ми тільки вчимося, але демонструємо вже результати на міжнародній арені. У розділі агон, ударних поєдинків, ми вже багато років є одними з найкращих у світі, справи там у нас дещо кращі, упевненіше виступаємо.

Маємо багато досвідчених хлопців, котрі пройшли по три чемпіонати світу – відтак у кожній ваговій категорії українці змагатимуться за призові місця. Зараз у нас так вибудувана система підготовки атлета, що перш за все він вивчає граплінг – синтез усіх видів боротьби. Лише після навчання він «піднімається» і починає вивчати агон, панкратіон, де вже використовуються удари, але обмежені удари в голову. Наступний етап – комбат граплінг, тобто бойовий граплінг – це повний контакт з ударами в голову. Тобто ми готуємо універсальних бійців».

В інших вагових категоріях місця розподілилися так:

- жінки, граплінг, до 60 кг

1 – Шейла Бьорд (Канада)

2 – Ірена Прайс (Польща)

3 – Оушен Тарваль (Франція).

- чоловіки, граплінг, до 70 кг

1 – Мацей Полок (Польща)

2 – Матьє Хассон (Франція)

3 – Томас Куйє (США).

- чоловіки, граплінг, до 90 кг

1 – Збігнєв Тичка (Польща)

2 – Хосе Гарсія Роденас (Іспанія)

3 – Ламберто Раффі (Італія).

 

Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств Всесвітні ігри з єдиноборств