Новини

Визначився абсолютний переможець Фіналу Кубка Києва 2018

24-25 березня 2018 року відбувся Фінал Кубку міста Києва з панкратіону. Боротьбу за нагороди вели 120 спортсменів, які представляли сім спортивних клубів столиці та спортивний клуб «Шторм» з міста Кременчук (Полтавська область).

У командному заліку перемогу святкувала команда Академії внутрішніх справ України (НАВСУ), у стінах якого проходив цьогорічний турнір. Вони стали абсолютними переможцями, отримавши Кубок за 1-е місце.

Другими були представники спортивного клубу «Спарта». Трійку кращих замкнув СК «Кратос».

Щодо підсумків турніру поспілкувалися з головою київського осередку ФПУ Романом Володимировичем Яковенком. Ми поцікавилися в нього, наскільки очікуваною стала трійка команд-призерів.

«Відносно очікувана. Клуби «Спарта» і «Кратос» є визнаними лідерами. А перемога збірної Національній академії внутрішніх справ України сприятиме популяризації панкратіону серед курсантів закладу. Удвічі приємно перемагати в рідних стінах. Окрім того, це показова перемога, адже готували команду Національної академії внутрішніх справ України тренери Федерації панкратіону України  – Олексій Олійник та Анатолій Шудляк. Як бачимо, результат роботи цих тренерів очевидний – загальнокомандний успіх», – поділився керманич ФПК.

На кожних змаганнях важливу роль відіграє суддівський корпус. Тож ми попросили пана Романа оцінити роботу суддів.

«Судді провели змагання на високому професійному рівні. Жодних запитань чи зауважень до суддів не виникло. Все обійшлося без серйозних травм, що зайве свідчить про якісну суддівську роботу.  Я задоволений», – підкреслив він.

Кожний турнір дає зріз, наскільки якісно розвивається вид спорту та чи зростає рівень підготовки спортсменів. У коментарі прес-службі ФПУ Роман Володимирович розповів про якісні зміни в столичному панкратіоні:

«За останні 13 років – адже наш київська федерація працює з 2005 року – ми пройшли багато етапів: маємо велику кількість вихованців, випускників та результативних спортсменів, які продовжили свій шлях у професійному спорті. Є в нас майстри спорту міжнародного класу та Заслужені спортсмени України. Зараз до нас заходить нова молодь, і я бачу, що професійний розвиток панкратіону в Києві саме в грепплінгу і традішн, в яких проходив Фінал Кубку Києва, на дуже хорошому рівні. Спортсмени мають гарні технічні й тактичні дані. Все це говорить про те, що тренери вже мають хороший досвід підготовки спортсменів на такий рівень», – зауважив очільник Федерації панкратіону Києва.

А ми нагадуємо, вже за кілька тижнів у Тернополі проходитиме Чемпіонат України серед дорослих (13-14 квітня), а за місяць-півтора у Чернівцях відбудеться Чемпіонат України серед дітей (17-20 травня).

Прес-служба Федерації панкратіону України