Новини

Усі володарі нагород першості країни 2019

5-8 грудня 2019 року у Харкові провели розіграш 15-го дорослого Чемпіонату України з панкратіону.

Раніше ми представили командні підсумки національного турніру.

Сьогодні ж публікуємо повний перелік чемпіонів та призерів у розділах «традішн» і «фул» серед чоловіків та жінок.

ТРАДІШН (athlima).

Чоловіки

 

В/к 57 кг: золото – Альберт Мосьпан (Сумська обл.), срібло – Владислав Казимерчук (Сумська), бронза – Артем Кириченко (м. Київ), Валентин Стримбу (Кіровоградська).

 

В/к 62 кг: Микола Никифорчук (Чернівецька), Олександр Коваленко (Чернівецька), Єгор Яковенко (Сумська).

 

В/к 66 кг: Юрій Черкалюк (Чернівецька), Іван Георгіу (Чернівецька), Олег Логванов (Сумська), Дмитро Придибайло (Черкаська).

 

В/к 71 кг: Ілля Суходєєв (Чернівецька), Богдан Заворітний (Чернівецька), Михайло Максимюк (Чернівецька), Іван Курелару (Чернівецька).

 

В/к 77 кг: Денис Семенюк (Чернівецька), Ростислав Кулик (Черкаська), Віталій Купельський (Хмельницька), Олександр Овчаренко (Сумська).

 

В/к 84 кг: Роман Кізюк (Чернівецька), Іван Цибульський (м. Київ), Сергій Соколов (Луганська), Денис Гадіров (Кіровоградська).

 

В/к 92 кг: Юрій Чижевський (Чернівецька), Владислав Бабич (Сумська), Віктор Щербак (Сумська), Руслан Ганієв (Кіровоградська).

 

В/к 100 кг: Андрій Кучменко (Сумська), Олександр Коваль (Одеська), Богдан Гнідко (м. Київ), Андрій Тодерян (Чернівецька).

 

В/к +100 кг: Владислав Жевжик (Харківська), Баграт Адамія (Харківська), Олександр Вересюк (Одеська).

 

Жінки

 

В/к 53 кг: Людмила Ілюк (Чернівецька), Марина Любімова (Сумська).

 

В/к 58 кг: Флоріка Лучич (Чернівецька), Вікторія Сергієнко (Сумська), Галина Михайлюк (м. Київ).

 

В/к 64 кг: Катерина Шакалова (Харківська), Анастасія Воскобойник (Сумська).

 

В/к 71 кг: Ольга Де-Кен-Не (Сумська), Ольга Яковенко (Чернівецька), Олена Герман (Харківська).

 

В/к +71 кг: Олена Сушко (Сумська).

 

ФУЛ

 

Чоловіки

 

В/к 57 кг: Альберт Мосьпан (Сумська обл.), Владислав Казимерчук (Сумська), Артем Кириченко (м. Київ), Віталій Дубик (м. Київ).

 

В/к 62 кг: Денис Ніконець (Сумська), Микола Никифорчук (Чернівецька), Олександр Коваленко (Чернівецька), Антон Пірковець (Сумська).

 

В/к 66 кг: Іван Георгіу (Чернівецька), Ігор Жовнір (Харківська), Олег Логванов (Сумська), В’ячеслав Черкашин (Харківська).

 

В/к 71 кг: Іван Курелару (Чернівецька), Олександр Подлєсний (Харківська), Ілля Суходєєв (Чернівецька), Іван Коваль (Полтавська).

 

В/к 77 кг: Кирило Горобець (Сумська), Олексій Стрижко (м. Київ), Віталій Купельський (Хмельницька), Сергій Гордінов (Чернівецька).

 

В/к 84 кг: Богдан Хмара (Чернігівська), Роман Кізюк (Чернівецька), Данило Козлов (Чернігівська), Дмитро Мочалин (Луганська).

 

В/к 92 кг: Юрій Чижевський (Чернівецька), Руслан Ганієв (Кіровоградська), Віктор Щербак (Сумська), Владислав Бабич (Сумська).

 

В/к 100 кг: Олександр Коваль (Одеська), Богдан Гнідко (м. Київ), Андрій Тодерян (Чернівецька), Джангір Насібов (м. Київ).

 

В/к +100 кг: Баграт Адамія (Харківська).

 

Жінки

 

В/к 53 кг: Людмила Ілюк (Чернівецька), Марина Любімова (Сумська).

 

В/к 58 кг: Флоріка Лучич (Чернівецька), Галина Михайлюк (м. Київ).

 

В/к 64 кг: Катерина Шакалова (Харківська).

 

В/к 71 кг: Ольга Яковенко (Чернівецька), Олена Герман (Харківська).

 

Прес-служба Федерації панкратіону України