Новини

Українці – другі на підсумковому розіграші КС-2018

В Будапешті традиційно завершили міжнародний змагальний рік Фіналом Кубку світу з панкратіону. Збірна України у статусі лідера поїхали підкорювати угорські вершини.

Нагадаємо, що національна команда з панкратіону на останньому чемпіонаті світу увійшла до трійки кращих збірних планети, а наші спортсмени вписали свої імена в історію світового панкратіону.

Як і торік, «синьо-жовта» команда стала другою за підсумками фінального етапу КС-2018. Попереду лише господарі змагань. Третьою країною турніру стала Іспанія.

У нашій команді на п’єдесталі пошани відзначилися як дорослі, так і молодь з юніорами, як досвідчені спортсмени, так і новачки.

В дорослому турнірі звитяги та нагороди здобували Дмитро Баранов, Кирило Горобець, Світлана Скрипник, Денис Никонець, Дмитро Неткачев, Олена Сушко, Вікторія Сергієнко, Олександр Козлов, Сергій Гавриш, Альберт Мосьпан, Максим Березін, Віталій Іващенко, Микола Швець, Андрій Гриценко, Максим Петренко, Юрій Чижевський тощо.

У молодіжній частині змагань у призи потрапляли Олег Полотняк, Костянтин Шандро, Олег Міщенко, Владислав Скулиш, Алла Копитова, Максим Дерев’янченко, Данило Плаксієнко, Юрій Поліщук, Данило Чередниченко, Владислав Кривошей, Валерій Дроздов, Олександр Мельник, Дмитро Чижик і не тільки.

Вітаємо збірну України з гідним закриттям сезону-2018.

Прес-служба Федерації панкратіону України