Новини

«Синьо-жовта» збірна – друга команда фіналу КС-2017 з панкратіону

Столиця Угорщини приймала фінал Кубку світу 2017 з панкратіону. На ці змагання прибула й національна команда України, яка протягом трьох змагальних днів – з 1 по 3 грудня – боролася за нагороди. І була успішною в цій боротьбі, виборовши друге загальнокомандне місце. Хоча виступала без своїх лідерів.

Як розповів президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрик, Кубок світу розглядається як один з міжнародних етапів підготовки збірної до головних стартів сезону, адже саме на Чемпіонаті світу і континентальній першості зазвичай беруть участь перші номери з різних країн.

 

Зауважимо, що в жовтні відбулися одразу два світових форуми – окремо з греплінгу та окремо в розділах панкратіону, тож сил у наших лідерів не залишилося. Для цього, як пояснив керманич Федерації, до Будапешту направили другі й треті номери команди, аби підготувати базу збірної для наступного року.

«Ці вихідні в Угорщині стали обкаткою на міжнародному рівні. І фінал Кубка світу ми сприймаємо як один із важливих етапів міжнародної підготовки», – підсумував Олександр Мандрик.

Переможцями та призерами фіналу Кубку світу стали Магомет Ганієв, Анна Манзік, Андрій Штефан, Іслам Ісаєв, Умалт Ісаєв, Хасан Тодаєв, Флоріка Лучич, Микола Калинчук, Захар Крущельницький, Володимир Деордійчук, Ігор Олійник, Роман Миронов, Денис Никонець, Іван Харченко, Олександр Козлов, Дмитро Неткачов, Альберт Мосьпан, Олена Сушко, Олександр Одинцов. І це далеко не повний перелік. Загалом за підсумками триденних міжнародних змагань збірна України посіла друге командне місце.

Виступ нашої команди, на думку Олександра Мандрика, заслуговує гарної оцінки, про що він зазначив у коментарі прес-службі Федерації панкратіону:

«В принципі, це результат очікуваний. Твердий результат. Ми не ставили зараз завдання ставати першими в команді. Наше завдання було попрацювати над помилками, над розвитком кожного бійця індивідуально. Вважаю, що збірна показала себе з найкращої сторони. Враховуючи, що кількість учасників від тих же господарів змагань, угорців, перевищувала нас, вони закрили практично всі дисципліни, разом із демонстраційними формами, в яких у нас було мало представників, на відміну від угорців. Проте наше завдання виконане. Ми воюємо не числом, а вмінням. В цілому, оцінка хороша з великим плюсом. Відмінно поставимо тоді, коли виграємо Чемпіонат світу», – з усмішкою резюмував президент Федерації.

На такій переможній ноті міжнародний сезон у панкратіоні добіг до кінця. Проте відпочивати спортсменам не довго, бо попереду новий змагальний рік і до якого вже незабаром розпочнуть готуватися наші бійці.

Прес-служба Федерації панкатіону України