Новини

СК «Мангуст» виграв першість Одещини в «традішн»

В Овідіополі пройшов Відкритий чемпіонат Одеської області 2018 з панкратіону та грепплінгу. Змагання проходили в різних вікових групах – серед дітей, юнаків, кадетів та юніорів.

Як зазначають організатори події, взяти участь у турнірі прибули понад півтисячі учасників, які представляли 15 команд з Одеси, Овідіополя та Овідіопольського району.

130 комплектів нагород розіграли у двох розділах грепплінгу (Гі та Но Гі) і в розділі панкратіону «традішн».  

У командному заліку Traditional з шістьма золотими, однією срібною і двома бронзовими відзнаками перемогу святкували представники спортивного клубу «Мангуст». Компанію їм на командному п’єдесталі пошани склали спортсмени клубів «Панкратіон-Нова Каховка» та Elita, які посіли другий та третій рядок відповідно.

Як відзначають в Одеській обласній федерації панкратіону та грепплінгу, незважаючи на те, що панкратіон і грепплінг – це досить молоді види спорту, однак щороку збільшується кількість спортсменів, які заявляються на змагання. Окрім того, збираються учасники різного рівня підготовки, що, вважають організатори, є дуже цікавим, в першу чергу, для новачків.

Додамо, що регіональна першість була відбіркою до прийдешнього чемпіонату країни, який з 6 по 9 грудня прийматиме місто Южне (Одеська область).

Раніше ми повідомляли, які команди були кращими на першості Кіровоградщини 2018, а також наскільки успішним видався 13-й розіграш чемпіонату Києва.

Прес-служба Федерації панкратіону України