Новини

Рекордна кількість вболівальників на чемпіонаті області з панкратіону

Минулими вихідними (15-17.03.2013) в Чернівцях проходив чемпіонат області з панкратіону. Змагання відбулися в легкоатлетичному манежі за адресою: вул. Головна, 69. Близько двохсот учасників, представників ФСТ «Україна», ФСТ «Динамо», ОДЮСШ, боролися в особистому та загальнокомандному заліку. Чемпіонат проходив за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА» та за сприяння обласного ФСТ «Україна».

chernivtsi-2013

Першого дня змагання проходили серед дітей в розділах «граплінг» та «агон», а другого дня – серед старших юнаків та дорослих в розділі ММА. Також, на відкритті  змагань привітали Беженар Ганну з отриманням звання МСУМК.

Про яскравість нашого виду спорту красномовно свідчить те, що зал був переповнений вболівальниками, які весь час підтримували спортсменів.

Особливою технікою панкратіону відзначились: Факас Владислав, Русу Дмитро, Черкалюк Юрій, Доскальчук Олександр, Танасійчук Максим, Бурденюк Андрій, Чижевський Юрій, Рукін Віталій, Пилипенко Іван, Кадулін Іван, Деордійчук Володимир, Кордяк Степан.

В загальнокомандному заліку кубок за ІІІ місце виборола команда клубу «Сфінкс», за ІІ місце – «Голден Панкратіон», а чемпіоном стала команда клубу «Централ».

chernivtsi-2013-3

Для дітей ці змагання стали генеральною репетицією перед чемпіонатом України, який відбудеться 4-6.04.2013р. в м. Севастополь, а для дорослих – відбір на Кубок України, який відбудеться у квітні в м. Кіровоград.

Гордістю цих змагань були наші лідери (Беженар Ганна, Доскальчук Олександр, Чижевський Юрій та Скидан Роман), які після турніру вирушили на навчально-тренувальний збір у м. Суми для підготовки до чемпіонату Європи, що буде проходити в Угорщині. Бажаємо їм успішного виступу!

chernivtsi-2013-2