Новини

Підсумки Кубка Харківщини 2019

Нещодавно у спортивному комплексі Харківського національного університету внутрішніх справ провели Кубок Харківської області з панкратіону та грепплінгу серед дорослих. За підсумками змагань проходив відбір у збірну регіону на прийдешні Чемпіонат України та Фінал Кубка України.

Як розповіли в Харківській федерації панкратіону та грепплінгу, у панкратіоні розіграли нагороди у розділі «фул». Перемогу у командному заліку виборов СК Centurion з Харкова. Другу позицію посіли представники команди «Аби Честь» м. Лозова. Трійку кращих замкнули спортсмени з Сум.

Загалом помірятися силами на кубкових змаганнях прибули 150 учасників з 15 клубів Харківщини та регіонів-сусідів: окрім загаданих Сум, також приїхали бійці з Дніпра, Полтави, Донеччини, Охтирки і Тростянця.

Разом із сумською командою навідався на Кубок Харківщини й головний тренер збірної Сергій Чередніченко, про що повідомили організатори турніру.

Варто виокремити, згідно наданої інформації місцевим осередком ФПУ, що від Харкова особливо відзначилися двоє спортсменів. Так, Анатолій  Єгіазарян виграв грепплінг і фул у вазі до 71 кг. А Артур Ляшенко став двічі другим у грепплінгу в 66 кг, поступившись тільки багаторазовому чемпіону світу Дмитру Баранову.

Додамо, яскраві поєдинки в  розділі панкратіону «фул» продемонстрували Ігор Жовнір, Микола Лінік і Артем Лукашенко.

Раніше ми писали, хто виграв фінальну частину столичного Кубка з панкратіону.