Новини

Підготовка Чернівців до ЧУ в Тернополі: змагання з традішн і фул

Чернівці теж готуються до національних стартів. Одним з етапів підготовки до прийдешнього ЧУ в Тернополі став Чернівецький обласний турнір з панкратіону в розділах традішн та фул. Саме на останньому розділі була зосереджена, в першу чергу, увага організаторів, про що розповів голова місцевого обласного осередку Федерації панкратіону України Ігор Наконечний:

«Враховуючи те, що спортсмени рідко мають можливість позмагатися у фул-контакті, то на меті мали проведення обласного турніру саме по фул, щоб побачити слабкі сторони наших спортсменів і убрати їх до обласного чемпіонату та першості країни».

Загалом на турнір прибули 120 учасників, які представляли вісім локальних клубів. Трійку кращих склали СК «Централ», «Голден Панкратіон» і «Сфінкс».

Змагання видалися напруженими, тривали від ранку до пізнього вечора. На думку голови Федерації панкратіону Чернівців, це зайве свідчить про високий рівень змагань.

«Вважаю, що організація змагань була на дуже хорошому рівні, тому що організатори забезпечили учасників нормальною залою, зробили зону безпеки й глядацьку зону. Змагання тривали з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора. Можемо говорити, що рівень змагань дуже непоганий», – зауважив пан Наконечний.

У нашій розмові торкнулися теми суддівства, й керманич Чернівецького осередку ФПУ дав високу оцінку діяльності суддівського корпусу, відзначивши, що робота суддів була чіткою. Головним суддею цього турніру був суддя національної категорії Віталій Мігалчан. Він стежив за роботою досвідчених рефері, а також направляв молодих суддів, адже, як повідомив Ігор Наконечний, на змагання відбулася обкатка новачків.

Нагадаємо, що першість країни в Тернополі проходитиме 13-14 квітня, боротьбу за нагороди вестимуть дорослі спортсмени. Чемпіонат України серед дітей запланований на 17-20 травня у Чернівцях.

Прес-служба Федерації панкратіону України