Новини

Панкратіон та MMA зміцнюють історичний зв’язок

Чи знаєте ви, що з’явилося раніше: панкратіон чи ММА? Який вид спорту першим представив змішані єдиноборства на Олімпійських іграх? На обидва питання маємо одну відповідь – панкратіон. Так склалося історично, що наш спорт став першим видом змішаних єдиноборств у програмі античних Олімпіад. І саме з панкратіону бере свій початок сучасне ММА. Тож не дивно, що однією з перших спортивних організацій, що почала популяризувати й розвиває ММА досі, є Федерація панкратіону.

У зв’язку з історичним минулим і для підсилення популяризації обох видів спорту в Нью-Йорку відбулася зустріч між представниками UFC та українською спортивною делегацією, до складу якої увійшли президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрик та керманич Федерації грепплінгу України Магомед Магдієв. Вони взяли участь у переговорах з керівництвом найбільшого і найвідомішого бійцівського чемпіонату у світі, на яких було окреслено шляхи подальшої більш тісної співпраці.

Окрім того, обидва президенти відвідали 7 квітня грандіозне шоу на арені Barclays Center у Брукліні – UFC 223. Власне, як і завжди, бої від UFC вразили розмахом і видовищем. Тож, заразом із перемовинами, українська делегація отримала величезний досвід в організації та проведенні таких масштабних подій.

Прес-служба Федерації панкратіону України