Новини

На Сумщині кують майстрів панкратіону змалечку

Одночасно із Фіналом Кубка України 2019 серед дорослих у Черкасах провели Чемпіонат України з панкратіону серед дітей 2008/09 років народження.

Упродовж трьох змагальних днів десяти-одинадцятирічні спортсмени провели 70 двобоїв у розділі «традішн» на килимах спорткомплексу «Будівельник». Билися не лише за себе, але й за свій регіон, адже змагання були особисто-командними.

У турнірі хлопців титул чемпіонів країни 2019 року здобули Артур Давлат-Назаров (24-27 кг, Київська область), Захар Дремлюга (30 кг, Сумська), Владислав Гадіров (34 кг, Кіровоградська), Олег Лесенко (38 кг, Чернівецька), Ростислав Гриценко (42 кг, м. Київ), Іван Чаплак (46 кг, Чернівецька), Антон Шерстюк (50 кг, Чернівецька), Іван Слободенюк (55 кг, Кіровоградська), Тимур Чаговець (67 кг, Чернівецька).

Серед дівчат звитягу вибороли Анастасія Сергєєва (24-27 кг, Київська), Анастасія Власова (30 кг, Сумська), Анастасія Новікова (34 кг, Сумська).

У командному заліку розділу «традішн» першість виграла збірна Сумщина. Команда Чернівців посіла друге місце. Тоді як представники Київщини замкнули трійку сильніших.

Примітно, що доросла збірна Сумської області також виграла загальнокомандний залік у традішн на цьогорічному Кубку України.

Нагадаємо, підсумки дорослих кубкових змагань представлено в цьому матеріалі.