Новини

Кубок Харківської області 2018: від кількості до якості

До естафети регіональних змагань підключилася Харківська область. 17 березня тут провели Кубок Харківщини 2018 з панкратіону й грепплінгу. Це традиційні змагання, які цьогоріч зібрали майже 150 учасників.

У загальному заліку турніру перемогу здобула збірна Національного університету цивільного захисту України. Друге місце посіла команда Харківського національного університету внутрішніх справ. Трійку найсильніших замкнув спортивний клуб «Fight Zone».

Зауважимо, що у цих змаганнях брали участь спортсмени різних вікових груп, починаючи від 2010 року народження. Однак, як виокремив голова Харківського осередку Федерації панкратіону України Владислав Сорока, здебільшого в цьому році учасниками турніру були дорослі спортсмени.  

«Зараз спостерігаємо за тим, як зростає не стільки кількість учасників, як їхня якість. Слабкі спортсмени, які виступали на нашому турнірі раніше, зараз не приходять. Наразі в чемпіонатах беруть участь найсильніші бійці. Тобто переходимо, так би мовити, від кількості до якості», – розповів керівник обласної федерацїі.

Не оминув він своєю увагою й суддівство, поставивши представникам спортивної Феміди оцінку «відмінно».

«У нас завжди судять компетентні люди», – підкреслив Владислав Сорока.

Нагадаємо, що 13-14 квітня у Тернополі проходитиме Чемпіонат України серед дорослих, тоді як 17-20 травня у Чернівцях відбудеться Чемпіонат України серед дітей.

Прес-служба Федерації панкратіону України