Новини

Фул в октагоні – родзинка Чемпіонату Полтавщини 2018

Нещодавно в Кременчуці пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області 2018 з панкратіону та грепплінгу. На цьогорічну регіональну першість прибули близько 80 спортсменів з Горішніх Плавнів, Лубен, Полтави та Кременчука.

У командному заліку перемогли бійці спортивного клубу «Шторм». Це – господарі змагань, яких підготували тренери Андрій Зубенко, Максим Сергєєв. СК «Спарта» з Горішніх Плавнів посів другий рядок. Тоді як третьою командою обласного чемпіонату стали представники міста Лубни.

Родзинкою турніру стали змагання з фулу у восьмикутнику. Федерація панкратіону Полтавської області вирішила в такий спосіб зробити чемпіонат яскравішим та більш видовищним, а також задля збільшення популярності панкратіону в регіоні.

Головним суддею змагань був Олексій Олійник. Київський суддя разом ще з кількома своїми колегами з Федерації панкратіону міста Києва значно допомогли організаторам у проведенні чемпіонату. Відзначається їхня професійність у виконанні своїх обов’язків.

Додамо, що змагання відбулися за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації та міста Кременчук.

Раніше ми повідомляли підсумки Кубку Вінницької області 2018.

Прес-служба Федерації панкратіону України