Новини

Чим запам'ятається цьогорічний чемпіонат Миколаївщини з панкратіону?

Минулого уїк-енду в Миколаєві відбулася відкрита першість Миколаївської області 2018 з панкратіону серед дітей, юнаків і дорослих. Боротьбу за нагороди вели понад 150 учасників з 12 команд, які презентували Одеську, Херсонську області й безпосередньо господарів турніру.

Серед дорослих командну першість виграли гості – Херсонська обласна федерація панкратіону, м. Каховка. Другими стали ще одні гості змагань – Одеська федерація панкратіону та грепплінгу, м. Одеса. Миколаївський СК «Бульдог» посів третю сходинку командного заліку.

Окремо організатори змагань підсумували виступ молодих надій. Юніорська першість підкорилася команді Одеської федерації панкратіону та грепплінгу (м. Одеса). А от другу позицію між собою розділили представники Херсонської обласної федерації панкратіону (м. Каховка) та Миколаївської обласної Федерації хортингу. Юніори СК «Бульдог» підтримали своїх старших товаришів і замкнули топ-3 у своїй віковій групі.

Загалом на татамі провели понад 180 поєдинків. Примітно, що найбільша кількість сутичок випала на розділ у грепплінгу Ноу-Гі – 110. Як відзначили у Миколаївській обласній федерації панкратіону, найяскравішими боями стали зустрічі у версії фул (ММА), а наймолодшими учасниками чемпіонату стали спортсмени 5-6 років.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чим завершився Кубок Харківської області 2018.