Новини

Чемпіонат Вінниччини 2019: рекорди та цікавинки

Вперше за останні п’ять років проведення чемпіонатів Вінницької області керівництво місцевого осередку Федерації панкратіону України зафіксувало рекордну кількість учасників на цьогорічному розіграші – 370 чоловік. Це пов’язано з тим, що в цьому році разом із турніром з панкратіону відбувалися змагання в грепплінгу. А враховуючи, що регіональна першість 2019 року була зі статусом «опен», у гості до вінничан завітали представники Одеської, Хмельницької та Кіровоградської областей. Між іншим, саме з Кіровоградщини прибула найбільша кількість бійців – приблизно 70 чоловік.

Виокремимо, що змагання у Вінниці проходили у двох розділах – фул та No Gi. Як зазначили організатори заходу, найбільша кількість учасників була заявлена до розділу грепплінгу No Gi, який є більш лайтовим у порівнянні з повним контактом.

Рекордна кількість учасників змусила місцевих функціонерів шукати більший спорткомплекс, аніж було заплановано напередодні.  До того ж, вони вирішили урізноманітнити проведення турнірів з панкратіону та грепплінгу. У підсумку – дві зали, два килими для No Gi та, що найцікавіше, ринг для фулу.

«Бачимо значний інтерес. Ми вперше проводимо фул-контакт у рингу. Раніше змагання у цьому розділі панкратіону відбувалися на килимі. Однак після консультації з генеральним секретарем Федерації панкратіону України Анастасією Тукмачовою, вирішили перенести фул у ринг, якщо правила дозволяють це. А коли побачили заявлену кількість учасників, то зрозуміли, що місце проведення турніру теж доведеться змінювати. Ось так ми розділили учасників на дві зали, де в одній проходили сутички на килимах, а в іншій – бої у рингу. Загалом все вийшло гарно, видовищно. Всі задоволені рівнем організації чемпіонату», – поділився очільник Федерації панкратіону та грепплінгу Вінницької області Ігор Ільчишен.

У командному заліку перемога святкував вінницький спортивний клуб «Січ». Другими фінішували гості з Одеси – СК «Мангуст». Трійку найсильніших команд замкнув СФС ММА з Вінниці.

Додамо, що у турнірі брали участь спортсмени різного віку, починаючи від 7 років.

Нагадаємо, раніше ми писали про обласні старти в Сумах та Харкові.

Прес-служба Федерації панкратіону України