Новини

15 грудня - ІІ Всеукраїнські ігри єдиноборств

15 грудня 2012 року за ініціативи Спортивного комітету України відбудуться ІІ Всеукраїнські ігри єдиноборств (Ukrainian Combat Games).

afisha_UCG

Ukrainian Combat Games (UCG) – це яскраве спортивне шоу, яке вже вдруге збере разом численних прихильників єдиноборств, спорту та здорового способу життя.

Спортивна частина UCG-2012 включатиме видовищні змагання у десяти видах бойових мистецтв, таких як кікбоксинг, ушу, карате, таїландський бокс Муей-Тай, сумо, панкратіон, боротьба на поясах Алиш, самбо, джиу-джитсу та фрі-файт.

На чотирьох різних секціях (ринг, дахьо, татамі/поміст та килим) за звання чемпіонів боротимуться близько 100 найсильніших спортсменів: Майстри спорту України Майстри спорту міжнародного класу, переможці та призери чемпіонатів України, Європи та світу, а також учасники та призери Всесвітніх ігор з єдиноборств-2010 в Пекіні.

«Торік Ігри стали проривом, адже спортивної події такого рівня у сфері неолімпійських видів спорту до цього проекту не було», – говорить Андрій Коваль, чемпіон UCG-2011, Майстер спорту міжнародного класу з ушу-таолу, п’ятиразовий чемпіон Європи.

Ukrainian Combat Games – найбільш рейтингові та найбільш престижні офіційні змагання з єдиноборств, що проходять у повній відповідності до регламенту та правил кожного із них. Спортивна частина UCG-2012 – це відбіркові та фінальні бої. Відбіркові проходитимуть одночасно на всіх майданчиках, фінальні – по черзі на кожному.

«Всеукраїнські ігри єдиноборств – один з найбільш масштабних та перспективних спортивних проектів, які проводить Спортивний комітет України. Тільки тут глядачі водночас можуть побачити найсильніших спортсменів з 10 видів єдиноборств», – Ілля Шевляк, президент Спортивного комітету України.

Ukrainian Combat Games – це не лише офіційні змагання, а ще й яскраве спортивне шоу. У програмі UCG-2012 можна буде побачити показові виступи з айкідо, таеквандо, кендо та капоейри.

Проект UCG є соціальним. Його основний меседж – популяризація бойових мистецтв, здорового способу життя та спорту загалом.

Відвідування події є безкоштовним та відкритим для всіх охочих.

Дата: 15 грудня 2012 року

Місце: м. Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова Арена.

Початок: 16:00

Вхід вільний

Більше інформації на офіційному сайті проекту www.combatgames.com.ua або на сторінці «ВКонтакте» http://vk.com/combatgames

Організаційний партнер UCG’2012 – компанія «СпортЛаб».

Проект проходить за ініціативи Спортивного комітету України.