VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Новости

ПАНКРАТІОН У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

З метою утвердження здорового способу життя у дитячому середовищі та популяризації систематичних занять панкратіоном, 26 – 27.04.2014 р. за сприяння Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України був проведений Відкритий чемпіонат Хмельницької міської федерації панкратіону.

На запрошення президента федерації та тренера Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Павлюка Дмитра - прибули команди з Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької областей та м. Київ, загальна чисельність чемпіонату склала понад 200 учасників.

В напруженій боротьбі господарі килиму впевнено перемогли своїх опонентів та посіли перше загальнокомандне місце, другі – чернівчани, треті – тернополяни.

Особливістю даного спортивного заходу було участь спортсменів що займаються даним видом спорту менше року.

Президія Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України вітає спортсменів та їх тренерів із здобутими нагородами.

   

 
Поздравляем с Днем Рождения вице-президентов Яковенко Романа и Ляшенко Валерия!

Поздравляем с Днем Рождения вице-президентов Яковенко Романа и Ляшенко Валерия!

 
У Білій Церкві пройшов чемпіонат України з панкратіону серед юніорів

Днями у Білій Церкві (Київська обл.) відбувся чемпіонат України з панкратіону серед  дітей, молодших юнаків (11-12 років) та юніорів (18-19 років) в розділах «submission», «tradition» та «full». Загалом в турнірі взяли учать понад 400 юних атлетів  із 12 регіонів України. Важливо зазначити, що цього разу в рамках національної першості розігрувалися ліцензії, котрі дають право на участь у важливих міжнародних турнірах.

Так, за можливість виступу на чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи боролись юніори,  в свою чергу молодші юнаки змагались за «путівку» на континентальну першість.  За словами головного судді змагань Петра Горюка, розіграш таких важливих ліцензій додав змаганням видовищності, спортивної напруженості та неймовірної концентрації кожного борця.

За підсумками змагань, в категорії «молодші юнаки» рівних не було представникам Сумської області, другими стала команда Київської області, третіми – спортсмени із столиці. Щодо юніорів, то тут місця розподілились так: перше місце – Чернівецька область, друге – Сумська, третє – команда Києва.

Коментуючи організацію чемпіонату та особливості суддівської роботи на ньому, Петро Горюк сказав, зокрема, таке:

 «Взагалі, організацією саме цього чемпіонату займалася Федерація панкратіону Київської області,  на їхні плечі лягла вся відповідальність. В Білій Церкві вже не вперше проходить цей чемпіонат і організатори уже були до нього готові. В принципі, умови для проведення таких змагань були більш ніж достатніми. Проте зазначу, що атмосфера на турнірі була не такою святковою як завжди, в зв’язку із подіями в нашій країні. Та все ж, чемпіонату та організаторам  я ставлю оцінку «відмінно» - вони постарались максимально якісно та зручно для учасників, в першу чергу, провести важливі змагання і їм це, без сумнівів, вдалося.

Щодо суддівства, то можу сказати, що на такому рівні завжди трапляються якісь  невеличкі проблемні  ситуації та дискусії. Чому? Тому, що це дуже важливі змагання - відбір на міжнародні старти - і кожен представник хоче бачити там свого спортсмена і, звичайно, десь в його думках саме його підопічний все-таки кращий за інших. Але я можу сказати, що суддівство було об’єктивним і завжди, якщо були якісь протести, то вони розглядались, а рішення виносились на основі самих лише фактів, так що, серйозних конфліктних ситуацій не було.

Ще одна причина, через яку були деякі протести - невеликі зміни в правилах, які  диктує міжнародна федерація, ну і не всі учасники були до цього фактично підготовлені. Суддівська колегія працювала над цим, ми проводили дводенний семінар і можу сказати, що судді справились також на «відмінно», я повністю задоволений їхньою роботою».

Високу оцінку чемпіонату дав також і перший віце-президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрік. Відповідаючи на запитання про очікування та перспективи виступів українських спортсменів на міжнародній арені цього року, Олександр Петрович сказав таке:

«Щодо перспектив, то ми дуже чекаємо золотих медалей в індивідуальному заліку на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу,  а також сподіваємося на найвищий результат в кубкових змаганнях. Наша доросла національна збірна протягом багатьох років є беззмінним чемпіоном світу та Європи. Тому, відповідно, ми хочемо продовжити цю традицію, хоча, слід сказати, що конкуренція значно збільшилася і нам уже серйозно «наступають на п’яти» інші європейські збірні, однак ми, як і раніше, впевнені у своїх силах та очікуємо найвищих результатів»

 

Страница 14 из 48
Создать сайт Киев