VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Новости

В Броварах провели Чемпіонат та Кубок України з панкратіону

В Броварах (Київська область) завершилися одразу дві національні першості з панкратіону - чемпіонат України серед юнаків та Кубок України серед дорослих. Участь в змаганнях, які тривали три дні, взяли понад 600 спортсменів із 15 областей. На обох турнірах спортсмени змагалися в  таких розділах панкратіону, як традішн, грепплінг та фул традішн.

Розділ традішн – це розділ, де використовуються як ударна техніка, так і техніка боротьби, але з обмеженням контакту і насамперед це стосується ударів в голову. Загалом використовується вся техніка ударів, прийомів та кидків. «Греплінг» - це боротьба, з використанням больових та задушливих прийомів у положенні партеру та у стійці. І, нарешті, фул-традішн – це поєдинки з повним контактом та технікою боротьби, можна сказати, що це любительська версія ММА.

Особливого статусу та ваги турніру додав той факт, що за його результатами буде сформовано національну збірну команду України, яка візьме участь в найближчому чемпіонаті Європи. В кубку України перемогу в загальнокомандному заліку здобула команда міста Києва, другими стали представники Буковини, третя сходинка за спортсменами із Сумщини.

Отож, перемогу в своїх вагових категоріях на Кубку України в розділі традішн святкували:Василь Логош, Дмитро Баранов, Юрій Черкалюк, Денис Семенюк, Андрій Філанович, Назар Верхолаз, Андрій Торчевський, Ігор Потеря, Артем Черков, Анна Беженар, Флоріка Лучич та Олена Сушко.

В грепплінгу ноу-гі кращими стали: Олександр Барабаш, Дмитро Баранов, Юрій Черкалюк, Дмитро Солопов, Андрій Філанович, Мурад Амрієв, Володимир Нанаєв, Роман Долідзе, Роман Адаменко, Світлана Скрипник, Вікторія Синявіна, Тетяна Гринько, Аліна Онищук та Ольга Прокопчук.

Щодо грепплінгу гі, то тут перше місце зайняли: Микола Швець, Володимир Лахман, Денис Нікітін, Артем Сидоров, Юсуп Абуєв,Олександр Мурашко, Валерій Шипотько, Олександр Артюх, Олексій Глушенко, Олександра Русецька, Оксана Боришкевич, Алені Онищук і Ольга Прокопчук.

І, нарешті, в розділі фул традішн на першу сходинку п’єдесталу зійшли: Олександр Барабаш, Олександр Доскальчук, Володимир Волинкін, Віталій Лут, Денис Кучаковський, Павло Кущ, Юрій Чижевський, Олександр Тарасов, Артем Черков, Анна Беженар, Євгенія Труш та Вікторія Казакова.  

Ось як прокоментував змагання старший тренер збірної України з панкратіону Сергій Чередніченко.

«Як тренер, можу сказати, що чемпіонат пройшов на належному рівні, завдання, які ставилися перед членами збірної виконані, більше того, мені сподобалися деякі борці, які наразі не входять до основного складу збірної, але ми їх також будемо запрошувати на навчально-тренувальні збори, поки що в якості спаринг партнерів для підготовки основного складу. Щодо виступу команди Сумської області, то скажу, що в мене є деякі претензії до окремих спортсменів, які не впорались із виконанням поставлених завдань, однак вважаю, що на це були поважні причини, наприклад, перехід із однієї до іншої вагової категорії. Також, думаю, що ми б показали кращий результат, однак багато спортсменів основного складу команди нашої області є співробітниками силових структур і зараз задіяні в посиленому чергуванні у Сумській та інших областях. Сподіваюсь, що на чемпіонат Європи вони все таки зможуть поїхати»

Ми також звернулись за коментарем з приводу проведення турнірів та їх результатів до очільника  столичної  Федерації панкратіону, Романа Яковенка.

«Можу сказати, що, не зважаючи на різного роду труднощі, оцінюю проведення чемпіонату на «відмінно». Було видно, що до змагань добре підготувалися усі: і спортсмени, і тренери, і судді. Ми справилися практично з усіма поставленими завданнями. Хотів би також, в контексті проведення цих змагань за новими правилами, відмітити гарну роботу суддів на самих змаганнях та роботу тренерів по підготовці спортсменів до цих першостей. Ми постійно проводили суддівсько-тренерські тренінги та семінари і це дало свій результат. Важливо також, що цей чемпіонат та Кубок були відбірковими на континентальну першість, що було додатковим стимулом та мотивацією для спортсменів, вони повністю викладалися на майданчиках, адже потрапити в основну збірну і захищати кольори нашого прапору та спортивну честь нашої країни – це велика честь для кожного атлета».

На запитання, чи був хтось із борців, кого б він міг виокремити, Роман Володимирович сказав таке:

«В нашій київській федерації я хотів би відмітити Назара Верхолаза, який посів перше місце у дуже непростій ваговій категорії 84 кг. Назар довго йшов до цієї перемоги і, нарешті, йому це вдалося, тепер головне – утриматися на цій «вершині», адже конкуренція тут більш ніж серйозна. Також хотів би виокремити виступ Андрія Гриценка, цього разу він посів друге місце, але ось уже впродовж багатьох років цей спортсмен показує стабільний результат і завжди виборює собі місце на п’єдесталі. А загалом, я не можу не бути задоволеним виступом наших хлопців, оскільки ми посіли перше загальнокомандне місце».


 
Федерація панкратіону України висловлює вдячність усім небайдужим за допомогу в лікуванні нашого спортсмена, справжнього героя та патріота- Андрія Резніка. Сила у єдності!

Вчора ввечері на території Донецької області, під час виконання бойового завдання під мінометний обстріл терористів потрапила група працівників спецпідрозділу «Альфа». Серед офіцерів, котрі ризикуючи власним життям захищали і продовжують захищати незалежність та територіальну цілісність України був Резнік Андрій – співробітник спецпідрозділу «Альфа», член національної збірної України з панкратіону, чемпіон світу, чемпіон Європи, срібний призер Всесвітніх ігор з єдиноборств, багаторазовий чемпіон України.

Під час обстрілу Андрій отримав важкі поранення і наразі перебуває в реанімації однієї з лікарень на території області у критичному стані. Лікарі продовжують боротьбу за його життя. Усі, хто може надати будь-яку допомогу в порятунку життя та подальшому відновленні стану здоров’я нашого героя, справжнього спортсмена, одного з найяскравіших представників збірної, який неодноразово захищав честь країни на спортивних майданчиках усього світу, а тепер довів, що честь мундиру та патріотизм – це не просто красиві слова, можуть звертатися у секретаріат Федерації панкратіону України, за телефоном +(38) 067 758-80-43, або e-mail – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Також можна перерахувати гроші на банківську картку (ПриватБанк) особистого тренера Андрія: 4405 8823 1263 9234, Чередниченко Сергій Вікторович.

Сподіваємось, що Андрій зможе виграти непростий бій за своє життя, адже це зараз найголовніше! Слава нашим Героям!

Федерація панкратіону України висловлює вдячність усім небайдужим за допомогу в лікуванні нашого спортсмена, справжнього героя та патріота- Андрія Резніка. Сила у єдності! 

 

 
Олександр Мандрік взяв участь в міжнародній конвенції SportAccord

Нещодавно в місті Білек (Туреччина) проходила чергова щорічна конвенція SportAccord – захід, участь

в якому беруть найбільш авторитетні світові спортивні організації, як то: Міжнародний олімпійський

комітет, Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор, усі міжнародні федерації і, звичайно, сам SportAccord. В

рамках конвенції пройшли генеральні асамблеї, круглі столи та інші офіційні зустрічі, результати яких

визначають політику та напрямок діяльності спортивних організацій на наступний рік.

Участь в конвенції взяв також і генеральний секретар Всесвітнього комітету панкратіону FILA, віце-

президент Спортивного комітету України, перший віце-президент федерації панкратіону України

Олександр Петрович Мандрік. Ми запитали в Олександра Петровича про мету, враження, а головне –

результати його поїздки на конвенцію.

«На конвенції SportAccord я брав участь у складі делегації FILA, в якій крім мене були також члени

бюро FILA, президент Всесвітнього комітету панкратіону Зіяутдін Ісаєв та генеральний секретар FILA

Мішель Дюссон. Головною метою поїздки був подальший розвиток панкратіону на світовому рівні.

Впродовж п’яти днів було проведено зустрічі з президентом Міжнародного олімпійського комітету

Томасом Бахом, президентом SportAccord Маріусом Візером, генеральним секретарем Азійської

олімпійської ради, шейхом Ахматом Аль-Фахад Аль-Сабахом, з яким обговорювалася можливість

включення панкратіону до азійських ігор. Також були проведені зустрічі з керівництвом Європейського

олімпійського комітету та з керівництвом Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор з метою включення

панкратіону до відповідних змагань.

Можу сказати, що по всіх зустрічах та переговорах є позитивна динаміка. Так, вже у вересні цього

року панкратіон буде показовим видом спорту на Азійських іграх, а в червні ми отримаємо остаточне

рішення по включенню панкратіону в програму Європейських ігор, що пройдуть в 2015 році в Баку. Так

що переговори тривають і думаю, що ми отримаємо позитивні рішення.

Щодо інших важливих рішень конвенції, то тут думаю варто виокремити такі: Всесвітні ігри та Всесвітні

ігри з єдиноборств відбудуться в 2017 році, перші – у Вроцлаві, другі – в Астані; крім того, в програму

вроцлавських Всесвітніх ігор було включено таїландський бокс Муей-Тай, проте, на жаль, було

виключено ушу – їм не вистачило одного голосу.

Також, за результатами ряду зустрічей, було розроблено концепцію Всесвітніх пляжних ігор, які

відбудуться, я впевнений, на дуже високому рівні, в 2015 році. На сьогоднішній день в програмі цих

ігор уже є 23 види спорту.

Крім того, SportAccord визначив пріоритетними на найближчий рік такі напрямки, як Urban Games,

Mind Games, Combat Games, та, уже згадані, Beach Games.»

Одразу по завершенню конвенції, Олександр Петрович відвідав з робочим візитом Чемпіонат Азії

з панкратіону, який проходив з 25 по 27 квітня в місті Атирау (Казахстан) і також поділився з нами

своїми враженнями від побаченого.

«Мені б хотілося ці змагання відзначити окремо, оскільки це вперше (!) за весь час існування

сучасного панкратіону було проведено чемпіонат Азії. Він є дуже знаковим для нас, тому що саме

з новим керівництвом Всесвітнього комітету панкратіону і за моєї, в тому числі, участі ми це змогли

нарешті організувати.

Скажу, що чемпіонат пройшов на найвищому організаційному та спортивному рівні, участь в

ньому взяли 8 країн. Важливо, що на цих змаганнях тестувалися міжнародні правила і, до речі, все

пройшло добре. Саме ці правила ми продовжимо тестувати на найближчому чемпіонаті Європи

та чемпіонаті світу, щоб підійти у «повній готовності» до Європейських та всесвітніх ігор. Правила

змінюються насамперед для того, щоб панкратіон ставав зрозумілішим для глядачів, все повинно бути

максимально просто - так, щоб глядачі могли розуміти ті чи інші нарахування балів спортсменам, ті чи

інші перемоги після першого ж перегляду. Крім того, на цих змаганнях почався відбір до суддівської

колегії, а також відбір програм та вагових категорій панкратіону для Європейських, Азійських та

Всесвітніх ігор».

   

 

Страница 13 из 48
Создать сайт Киев