VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Новости

Указом Президента України присвоєне звання старшому тренеру збірної команди України Чередніченку Сергію Вікторовичу

Указом Президента України № 676 від 23.08.2014 присвоєне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту», Заслуженому тренеру України,  старшому тренеру збірної команди України Чередніченку Сергію Вікторовичу

ВІТАЄМО!

 
В зоні проведення АТО трагічно загинув чемпіон України з панкратіону Максим Бендеров

16 липня на території Луганської області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України від посягань агресора, потрапивши під мінометний обстріл терористів, трагічно загинув справжній Герой України, Майстер спорту з панкратіону Максим Бендеров.

Максим народився 6 квітня 1990 року у м. Олександрія Кіровоградської області. З 1 класу займався єдиноборствами, з 2006 року член збірної Кіровоградської області з панкратіону. Мав чорний пояс (1 дан) з панкратіону, був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, чемпіоном України серед спецпризначенців, працював тренером в Олександрійському спортивному клубі.

Максим служив за контрактом старшим розвідником в Кіровоградському полку спеціального призначення. Спортивний комітет України, Федерація панкратіону України та весь народ України висловлює співчуття друзям та рідним Максима. 

В пам'ять про видатного сина своєї Батьківщини було прийнято рішення щодо проведення щорічного турніру ім. Максима Бендерова в його рідному місті Олександрії.

Вічна пам'ять та слава Герою! 

  
 
Федерація панкратіону надаватиме допомогу у підготовці бійців Національної Гвардії України

«Панкратіон — відроджене давньогрецьке єдиноборство. Українська збірна з панкратіону є неодноразовим переможцем європейських та світових чемпіонатів. Ми звернулися до Нацгвардії із пропозицією, щоб наші інструктори взяли участь у підготовці бійців, навчили деяким корисним елементам цієї боротьби. У липні 2014 розпочнеться експериментальний проект на базі двох підрозділів Нацгвардії, де тренери-інструктори з панкратіону та інструктори НГУ спільно працюватимуть над базовою програмою з підготовки військовослужбовців», - повідомив перший віце-президент Національної федерації панкратіону Олександр Мандрік.

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов підтримав ініціативу федерації. «Ваші дії - приклад для інших федерацій. Українські спортсмени щиро переживають всі події, які відбуваються в країні, і прагнуть допомогти не словом, а ділом. Міністерство підтримує і буде підтримувати ініціативи, спрямовані на зміцнення військово-патріотичного виховання», - зазначив Дмитро Булатов на зустрічі із керівництвом федерації, представниками Управління бойової та спеціальної підготовки Головного Управління Національної Гвардії та спортсменами збірної України з панкратіону. 

  

 

Страница 11 из 48
Создать сайт Киев