VTEM Banners

Вступите в секцию панкратиона уже сегодня! Нажмите на кнопку чтобы найти контактную информацию представительства Федерации панкратиона Украины в своем регионе!

Новости

Відкритий Чемпіонат Одеської області з Панкратиона і Грепплінгу серед юнаків та дівчат 1996-2007 років

Відкритий Чемпіонат Одеської області з Панкратиона і Грепплінгу серед юнаків та дівчат 1996-2007 років

 
Хмельницьким обласним осередком Національної федерації панкратіону України вживаються заходи

Хмельницьким обласним осередком Національної федерації панкратіону України вживаються заходи щодо підвищення якісних показників проведення занять з правоохоронцями Хмельниччини, що задіяні для виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

Зважаючи на важливість спортивного екіпірування для якісної спеціальної фізичної підготовки правоохоронців обласним осередком спільно з Хмельницькою обласною організацією ветеранів УМВС України в Хмельницькій області (голова - Корнацький Дмитро Володимирович) вжито заходів щодо забезпечення правоохоронців екіпіруванням високого ґатунку. В результаті 30% правоохоронців, що займаються спеціальною фізичною підготовкою під керівництвом найбільш підготовлених фахівців обласного осередку забезпечені високоякісними кімоно (фотозвіт додається). Правоохоронцям було презентовано 35 комплектів загальною вартістю 65 тис. грн..

В подальшому обласний осередок планує розширення взаємодії з волонтерськими та громадськими організаціями стосовно забезпечення правоохоронців Хмельниччини високоякісним спортивним обладнанням та екіпіруванням. Вважаємо, що це якісно вплине на підготовку правоохоронців до якісного виконання завдань за призначенням у зоні АТО.

   
 
04-07 декабря в г.Суммы состоялся чемпионат Украины по панкратиону

04-07 декабря в г.Суммы состоялся чемпионат Украины по панкратиону, по ссылке - видео чемпионата.

https://www.youtube.com/watch?v=vnusPwl45z0

 

Страница 7 из 47
Создать сайт Киев